Knihy - eknihy, elektronické knihy

Dívka, která kopla do vosího hnízda v audio verzi na Audiotéce

Netrpělivě očekávané finále světového bestselleru, trilogie Milénium autora Stiega Larssona, je již dostupné ke stažení ve službě Audiotéka.cz. Audiokniha s názvem Dívka, která kopla do vosího hnízda navazuje na dramatické události z předchozích dílů a pokračuje ve vyprávění příběhu Lisbeth Salanderové. Bývalá oběť je nyní připravena vrátit úder...

Dívka, která kopla do vosího hnízda v audio verzi na AudiotéceNapínavá severská detektivka, strhující interpretace herce Martina Stránského, více než šestnáctihodinový záznam: to je ta pravá zábava pro dlouhé zimní večery. Poslouchejte sami nebo společně s přáteli, nechte se vtáhnout do vzrušujícího vyprávění, kdykoliv a kdekoliv. Audiokniha Dívka, která kopla do vosího hnízda je k dispozici ke stažení v aplikaci Audiotéka pro mobilní telefony a tablety, a také ve formátu MP3 do počítačů a MP3 přehrávačů na webu Audioteka.cz za cenu 299 Kč. Kromě elektronické verze audiokniha vychází i na CD.

Trilogie Milénium se v knižní podobě stala celosvětovým fenoménem a spustila novou vlnu zájmu o severskou krimi literaturu. Značnou pozornost vzbudily také filmové adaptace, přičemž ve Švédsku byla natočena celá série, v Hollywoodu zatím jen 1. díl. Stejně jako audio verzi prvního dílu Muži, kteří nenávidí ženy a druhého dílu Dívka, která si hrála s ohněm, i třetí díl čte momentálně asi největší česká audioknižní hvězda, oblíbený herec a dabér Martin Stránský.

Závěrečný díl trilogie Milénium bezprostředně navazuje na díl druhý. Dva těžce zranění lidé byli přijati na pohotovost v nemocnici v Göteborgu. První je hledaná vražedkyně Lisbeth Salanderová s kulkou v hlavě, která potřebuje okamžitou pomoc, druhý je Alexander Zalaščenko, starší muž, kterého Lisbeth napadla sekerou. Lisbeth osnuje pomstu proti muži, který ji chtěl zabít, a co je důležitější, proti vládním institucím, které jí málem zničily život. Ale nebude to mít jednoduché. Pokud se uzdraví, bude souzena za tři vraždy. Novinář Mikael Blomkvist se rozhodne, že ji nenechá v rukou státní spravedlnosti. Salanderová bude muset s jeho pomocí dokázat svoji nevinu.

Editor: Janinka
Vytvořeno: 23.10.2012 12:03
Poslední změna: 12.12.2012 10:19

RSS

Hodnocení: 4.88 (8x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2024, webmaster@people.cz