Knihy - Audioknihy

Herci Kleplovi usnula v posteli blondýna

Oblíbený herec a komik Bob Klepl vypráví na CD zábavné historky o svých filmových a divadelních rolích i o své rodině. Nahrávka se jmenuje S vorvaněm do Bulharska a vyšlo u vydavatelství Popron Music.

S vorvaněm do Bulharska
S vorvaněm do Bulharska
Na CD S vorvaněm do Bulharska zazní  vzpomínky Boba Klepla na natáčení filmů Doktor od Jezera hrochů a Účastníci zájezdu, kde nebyla nouze o humorné situace. Herci Kleplovi usnula v posteli blondýnaBob Klepl vypráví zážitky z cest po světě i z divadelních představení. Jako výborný imitátor se projevuje při líčení různých příhod nejen ze života. Otevřeně si povídal i o natáčení postelových scén.

"Zažil jsem tři milostné filmové scény. Já jsem nikdy nebyl ten herec -krasavec, který by si mohl dovolit do postele krasavici, ale tím, jak jsem se stával slavnějším tak jsem si pak víc dovoloval a požádal jsem režiséra Petra Slavíka o postelovou scénu. V televizním filmu Na vlky železa jsem hrál takového hajzla, právníka, který to hraje na všechny strany. Všiml jsem si, že v tom filmu mají všichni nějaké partnerky, jen já ne. Měl jsem tam scénu, že vstávám v noci z postele, a tak jsem řekl režisérovi: "Nemohl bys mi tam to té postele frknout nějakou ženskou, abych nevypadal, jako že jsem sám? O nic nejde, nemusí to být herečka. Bob Klepl na cestách
Bob Klepl na cestách
Nějakou pěknou blondýnku, když by byla." Točili jsme v Litoměřicích, přijedu tam a oni mi opravdu sehnali do postele ženu. Oblékl jsem si pyžamo a čekám. Přišla velká paní, hodně velká paní, vypadal jsem jako její orangutánek. Herci Kleplovi usnula v posteli blondýnaByla šťastná, že mne poznala a že si se mnou mohla zahrát ve filmu, že jí budou ženský závidět. Ale nevěděla, co budeme spolu hrát. Řekl jsem jí, že budeme mít "styk". Paní zrudla, zbělala a zmodrala. "To se jako dělá doopravdy?" divila se. Ano, byla jste vybraná, dostala jste tři sta korun…. Po chvilce jsem jí přiznal, že si dělám legraci. Když jsme pak začali točit, paní byla tak vystresovaná, že mi v posteli usnula. Bylo to peklo, dali jí pryč, zaplatili jí a já zůstal v posteli zase sám," říká s úsměv Bob Klepl.

Velkou erotickou scénu točil známý herec také s Veronikou Žilkovou v seriálu Cukrárna. Postaral se o velké překvapení, ze kterého se paní Veronika vzpamatovávala půl hodiny. Během natáčení si doopravdy sundal trenýrky.

Foto Popron

Editor: Janinka
Vytvořeno: 03.04.2012 10:36
Poslední změna: 03.04.2012 10:47

RSS

Hodnocení: 4.83 (18x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2024, webmaster@people.cz