Kultura

Sting v roce 2011 slaví 25 let své sólové kariéry speciálním boxem

Je to až k nevíře, ale sólová kariéra britského zpěváka Stinga trvá již 25 let. Toto úžasné jubileum se charismatický a všestranně nadaný hudebník rozhodl oslavit naprosto výjimečnou kolekcí toho nej.

Sting
Sting
Půjde o speciální box s názvem Sting: 25 Years - The Definitive Box Set Collection, který bude obsahovat hned čtyři hudební nosiče.

Na třech audio CD najdeme čtyřicet pět remasterovaných skladeb ze sólové kariéry Stinga, které na tuto unikátní kolekci poskládal on sám. Komplet nabízí jedinečný průřez celou jeho kariérou, od sólového debutu The Dream Of The Blue Turtles z roku 1985, až po fenomenální živák Live In Berlin z roku 2010.

Sting: 25 Years - The Definitive Box Set Collection
Sting: 25 Years - The Definitive Box Set Collection
Fanoušci se tak mohou těšit na takové legendární hity jako Brand New Day, The Soul Cages, If I Ever Lose My Faith In You, Fragile, When We Dance nebo Whenever I Say Your Name s hostující Mary J. Blige.

Čtvrtou položkou tohoto nádherného kompletu bude naprosto exkluzivní materiál, který potěší každého pravého fandu tohoto charismatického zpěváka, a to DVD s doposud nezveřejněným záznamem koncertu, který byl natočen v New York City v poslední den amerického turné Broken Music, které Sting absolvoval v roce 2005. Koncert s názvem Rough, Raw & Unreleased: Live At Irving Plaza zachycuje v deseti písních některé ze Stingových hitů v naprosto syrovém podání, tedy bez jakýchkoliv studiových úprav.

Všechny disky budou navíc vloženy do nádherné a rozsáhlé knize v pevné vazbě, která bude obsahovat mnoho intimních a raritních fotografií od renomovaných světových fotografů, kompletní texty všech písní, osobní komentáře a navíc i speciální psanou předmluvu samotného Stinga.

Oslavte se Stingem 25 let úspěšné sólové kariéry!

Editor: Tereza Černá
Vytvořeno: 12.10.2011 11:26
Poslední změna: 18.10.2011 03:13

RSS

Hodnocení: 5.00 (3x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2024, webmaster@people.cz