Osobní deníček

Přijďte se ugrilovat na Zumba maraton

Grilování, Zumba maraton a sportovně-kreativní program pro děti. To všechno můžete zažít v neděli 19. června 2011 ve Freestyle Parku Modřany v Praze. Začíná se v pravé poledne.

Přijďte se ugrilovat na Zumba maratonNedělní odpoledne v pražském Freestyle Parku Modřany bude odstartováno báječnými grilovanými lahůdkami a svěžími koktejly mistra kuchyňského řemesla restaurace Port62 Radka Roubíčka a jeho týmu. V nabídce bude i menu speciálně pro děti. Ti z vás, kterým chuť grilovaných pokrmů skutečně učaruje, se budou moci leccos nového dozvědět i rámci školy s lektory Weber grill akademie.

Ve 13 hodin se otevře dětský klub a rozjede se Havajská party. Pro všechny děti, které jsou starší tří let, zde budou připraveny soutěže s odměnami, tvořivé dílničky a také zábavné sportování. Nemusíte mít žádné obavy. Zatímco vy si budete užívat u grilu, Zumby nebo TRX, o vaše děti se budou starat profesionálové z agentury Felix Domus.

V 15 hodin pak přijde na řadu Zumba maraton a kondiční cvičení TRX na louce v areálu FSPM. Ve spolupráci s programem 2beFit můžete absolvovat až 3 lekce tohoto tanečního aerobního cvičení najednou. Vítěz nebo vítězka Zumba maratonu získá od 2beFit dobití 50 kreditů, které bude moci využít na cvičení TRX a Zumby ve Freestyle Parku Modřany. Připraveny jsou i lekce Zumby pro děti.

Editor: Janinka
Vytvořeno: 18.06.2011 10:57
Poslední změna: 18.06.2011 04:43

RSS

Hodnocení: 0.00 (0x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2024, webmaster@people.cz