Kultura

Narodilo se nové album Lady Gaga

Americká zpěvačka Lady Gaga na konci května 2011 splnila sen miliónů svých fanoušků po celém světě a vydala své dlouho očekávané nové album Born This Way.

Narodilo se nové album Lady  GagaStefani Joanne Angelina Germanotta aka Lady Gaga na písních pro nové album Born This Way pracovala téměř dva roky Narodilo se nové album Lady  Gagaa jak přes svůj Twitter uvedla, je jde o to úplně nejlepší, co zatím složila. Produkce desky, která dostala název podle pilotního singlu Born This Way, se opětovně ujal především švédský producent RedOne, který stojí vlastně za všemi dosavadními hity této americké ikony, která byla před pár dny zvolena i nejvlivnější celebritou světa.

Lady Gaga neponechala nic náhodě a ještě před vydáním desky vydala další tři singly. Pecka Judas se již nějaký ten čas prohání rádiovým éterem a z televize můžeme znát i kontroverzní videoklip. Počátkem května 2011 Lady Gaga představila další píseň The Edge Of Glory, kterou napsala po smrti svého dědečka koncem roku 2010. Píseň okamžitě dosáhla na vrchol všech prodejních digitálních hitparád po celém světě, Narodilo se nové album Lady  Gagacož Lady Gaga dovedlo k rozhodnutí, že píseň brzy vydá jako plnohodnotný singl. Komu i to bylo málo, mohl zaregistrovat další pecku s názvem Hair, která jen potvrzuje, jak výtečné album Born This Way je.

Narodilo se nové album Lady  GagaJak už bývá u Lady Gaga zvykem, nezůstane ale jen u jedné verze desky. Kromě klasické jednodiskové podoby, která přináší čtrnáct písní, vychází i speciální limitovaná edice, kde je další velká porce bonusového materiálu. Celkem jde o další tři nové písně, ale především i o pět remixů, které najdeme na druhém přibaleném disku.

Je nadmíru jasné, že hvězda Lady Gaga ani malinko neuhasíná, ba naopak, zpěvačka, kterou před třemi lety ještě téměř nikdo neznal, prožívá asi nejúspěšnější období svého života. Zapomeňte na Madonnu a Britney Spears, Lady Gaga je novou královnou popu!

Album Born This Way zpěvačky Lady Gaga je nejočekávanější deskou roku 2011. Zaposlouchejte se do něj i vy.

Foto Universal Music

Narodilo se nové album Lady  GagaNarodilo se nové album Lady  GagaNarodilo se nové album Lady  Gaga

Editor: Tereza Černá
Vytvořeno: 07.06.2011 10:18
Poslední změna: 07.06.2011 10:33

RSS

Hodnocení: 4.89 (9x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2024, webmaster@people.cz