Společnost

Stingova dcera Coco Sumner vydává své debutové album

To, že jablko často nepadá daleko od stromu, potvrzuje další z hvězdiček, která právě zažívá svůj velký start. Jde o zpěvačku Eliot Pauline Sumner, dceru legendárního hudebníka Stinga, která na začátku října 2010 vydala své debutové album.

Stingova dcera Coco Sumner vydává své debutové albumCoco Sumner, jak si dvacetiletá Eliot Pauline Sumner uměleckým jménem říká, má na svém kontě již několik singlů, se kterými jí vypomohla například švédská zpěvačka Robyn. Coco Sumner
Coco Sumner
Hudbě se profesionálně věnuje již od svých patnácti let, ale skladby pro svůj debut, který vydává pod názvem své kapely I Blame Coco, začala psát až před třemi lety. Během té doby hledala nejen inspiraci pro psaní a zkušenosti, ale spolupracovala i s jinými umělci z hudební branže. Stačí jmenovat jen Petea Dohertyho, Mr Hudsona nebo Fyfe Dangerfielda.

I Blame Coco The Constant
I Blame Coco The Constant
Na své debutové album nazvané The Constant zařadila celkem třináct písní. Pod dvanácti je podepsána jakožto autorka, v posledním případě sáhla po hitu Neila Younga z roku 1970. Již nyní i z českých rádií můžeme slyšet singlovku s názvem Self Machine, která v Evropě zaznamenala velký ohlas. Nemalou pomocí jí byly i remixy, které I Blame Coco prošlapaly cestičku i do předních světových klubů.

Projekt I Blame Coco, za kterým stojí dcera Stinga, vydává jeden z nejočekávanějších debutů roku 2010.

Foto Universal Music

Editor: Tereza Černá
Vytvořeno: 04.10.2010 12:30
Poslední změna: 09.10.2010 10:35

RSS

Hodnocení: 5.00 (5x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2024, webmaster@people.cz