Kultura

Aquapalace Praha otevírá venkovní zónu a zve na zmrzlinovou party

Od května 2010 si v aquaparku v Čestlicích užijete zábavu i na čerstvém vzduchu, kde můžete vyzkoušet divokou řekou a občerstvit se u baru. 20. května 2010 je pro všechny návštěvníky připravena zmrzlinová party.

Aquapark v Čestlicích
Aquapark v Čestlicích
Začíná letní sezóna, a tak Aquapalace Praha od května 2010 otevírá venkovní zónu a divokou řeku. Kromě venkovního bazénu s vířivými lavicemi a masážní sprchou zde najdete dětské brouzdaliště a dětské vodní hřiště se skluzavkou. Divoká řeka je 98 metrů dlouhá atrakce simulující opravdový vodní živel. Její převýšení je 5 metrů a za hodinu jí proteče 1,8 milionu litrů vody. Koryto vytváří divoké meandry se zpětnými proudy a peřejemi. Aquapalace Praha
Aquapalace Praha
Řeka začíná v Paláci dobrodružství s tobogány a také v nejvyšším bodě venkovní zóny aqvaparku. Jízda je povolena i zdatným dětem, plavcům ve věku od 8 let. Atrakce přináší skupinovou adrenalinovou zábavu, oproti skluzavkám a tobogánům pro jednotlivé jezdce zde dovolena jízda i ve skupinách. Řeka ústí do klidného dojezdového bazénu s fontánou, odkud se po schodišti dostanete opět na start, anebo můžete pokračovat dalším divokým ramenem řeky a rychlým skluzem skrz peřeje se ocitnete v řece s klidnou proudící vodou. Ve venkovní zóně jsou umístěna také lehátka pro relaxaci na sluníčku a čerstvém vzduchu a občerstvit se návštěvníci mohou v plážovém baru.

Tereza Kerndlová
Tereza Kerndlová
Milovníci zmrzliny, vodních radovánek, hudby, soutěží se mohou ve čtvrtek 20. května 2010 těšit na velkou zmrzlinovou party ve Vodním světe Aquapalace Praha. Provázet odpolednem a večerem bude oblíbený bavič a moderátor Leoš Mareš. Součástí programu je módní přehlídka nových modelů plavek, taneční vystoupení skupiny Dance way Terezy Kerndlové i kouzelnické vystoupení. Návštěvníky také čeká bohatá tombola. Lístek do tomboly je pro toto odpoledne součástí každé vstupenky. Návštěvníci tak mohou získat hodnotné ceny. Žádná párty se samozřejmě neobejde bez skvělých drinků, a proto je pro hosty připraven bar v Paláci pokladů s pěti koktejly za akční ceny a navíc stánek se zmrzlinou zdarma. Party začíná v 18 hodin a nudit se návštěvníci nebudou. Pro páry, děti, slečny, pány i paní jsou připraveny soutěže jako je Jízda na molitanové tyči, Kdo nejrychleji sní zmrzlinu nebo koňské zápasy. K vyzkoušení bude také aquazorbing nebo facepainting.

Snadno a rychle se do Aquapalace Praha dostanete Aquabusem, který jezdí denně zdarma na trase Opatov od zastávky metra C do Aquapalace Praha a zpět.

Více informací najdete na Aquapalace.cz.

Editor: Janinka
Vytvořeno: 18.05.2010 11:48
Poslední změna: 02.06.2010 10:06

RSS

Hodnocení: 4.00 (2x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2024, webmaster@people.cz