Kultura

Bestseller Pohádkář Báry Nesvadbové vychází jako audiokniha

Snad každý z nás má pár oblíbených knížek, po kterých instinktivně sahá ve chvílích žádajících rozptýlení, pobavení nebo životní inspiraci. Soudě podle počtu prodaných výtisků a stabilním místě v čele žebříčků prodejnosti do této skupiny mnoho čtenářů řadí knihy spisovatelky a novinářky Báry Nesvadbové.

Bára Nesvadbová
Bára Nesvadbová
Zatím poslední román Pohádkář knihy spisovatelky a novinářky Báry Nesvadbové vychází nově také v audioverzi. Do osudů hlavní hrdinky Karly tak bude možné vplout kdykoliv, i bez knihy v ruce, třeba při jízdě autem, cestou do práce nebo večer před usnutím. Tatiana Vilhelmová
Tatiana Vilhelmová
Osobité podání Tatiany Vilhelmové (Karla) a Dany Morávkové (její sokyně Dana) vyprávění dodává ještě atraktivnější dimenzi. "Táňa je nesmírně sexy, má strašně zajímavý, nezaměnitelný hlas a může dobře ztvárňovat i mírně divnou holku. A Dana? Ta je prostě ztělesněním paní dokonalé," vysvětluje výběr hereček sama autorka, která má za sebou opět úspěšný rok. Její nejnovější sbírka fejetonů Brusinky se umístila za rok 2009 na sedmém místě v počtu prodaných výtisků beletrické literatury vůbec, i se započtením prodejů takových trháků, jako je Harry Potter nebo knihy Dana Browna.

Pohádkář vychází jako audiokniha
Pohádkář vychází jako audiokniha
Pohádkář je čtvrtým románem Báry Nesvadbové, po prvotině Řízkaři, Bestiáři, který rovněž vyšel jako audiokniha a dočkal se i filmové podoby, a povídkové sbírce Život nanečisto. Podobně jako její předešlé knihy se i on stal bestsellerem a s předchozími romány jej spojuje i hlavní postava novinářky Karly. V Pohádkáři přichází Karla mnohem dospělejší, je matkou dvou dětí, duší, tělem i srdcem podléhající jedinému muži, Márovi. Miluje ho tak silně, že si paralyzována vášní nedokáže připustit, že by pro něj mohla existovat ještě nějaká jiná žena… Nesvadbová se v tomto románu dotýká i závažnějších témat, jako je ztráta blízkého, umírání a závislost - přesto však neztrácí vtip, tempo a nadhled. Právě proto si příběh našel tolik čtenářů a nyní určitě i posluchačů.

Audiokniha Pohádkář v režii Jindřišky Novákové a s hudbou Jaroslava Klempíře bude k dostání od 10. února 2010 na čtyřech CD.

Foto 2media.cz

Editor: Janinka
Vytvořeno: 11.02.2010 04:05
Poslední změna: 15.02.2010 09:00

RSS

Hodnocení: 4.40 (5x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2024, webmaster@people.cz