Kultura

Vánoční koncert Skyline v Lucerna Music Baru

Jak už se stalo v posledních letech tradicí, i letos si Skyline pro domácí pražskou půdu připravili speciální vánoční koncert.

Skyline
Skyline
Jak už se stalo v posledních letech tradicí, i letos si Skyline pro domácí pražskou půdu připravili speciální vánoční koncert. Ten se odehraje 15. prosince 2009 v pražském Lucerna Music Baru a půjde o jediné letošní a zároveň na několik měsíců poslední sólové vystoupení kapely v hlavním městě.

Skyline mají za sebou další úspěšný rok, během kterého odehráli desítky koncertů a díky svým divokým vystoupením patřili k ozdobám největších tuzemských festivalů, např. na desetitisícovém kotli letošního Rock For People. S kapelou se také maximálně sžila zpěvačka Marka Rybin, která už nyní působí dojmem, jako by byla v kapele odjakživa. Když Skyline nekoncertovali, pracovali celý rok na svém novém albu, které by mělo vyjít v půlce příštího roku. "Je to naše veledílo," říkají s úsměvem Skyline. "Nikdy jsme neměli k finálnímu výběru připraveno tolik nových skladeb jako tentokrát. Makáme na tý desce fakt hodně, je to pro nás zásadní záležitost, už jenom proto, že bude první s Maru. Ta deska každopádně hodně lidí překvapí," slibují Skyline. Co se týče vánočního koncertu, již tradičně nebudou chybět ani vychytané projekce od VJky DNA a jistě dojde i na nějaké to speciální vánoční překvapení. Zpívání koled a decentně klidný večer ale nečekejte. V první řadě to bude mejdan, bordel a masakr jako vždycky.

Po koncertě pak bude večírek pokračovat s novým DJským projektem Hiffi And Jacob, za nímž se skrývají dva členové Skyline a který slibuje pumpující electro-breakbeat-rave set.

Vstupenky jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 200 Kč + poplatky prodejce nebo v pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Klub bude otevřen od 20 hodin.

Editor: Tereza Černá
Vytvořeno: 03.12.2009 05:35
Poslední změna: 20.12.2009 09:10

RSS

Hodnocení: 4.00 (1x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2024, webmaster@people.cz