Kultura

Andrea Bocelli naladí vánočním albem na nejkrásnější svátky roku

Italský tenor Andrea Bocelli vydává další desku, tentokrát s vánoční tématikou.

Andrea Bocelli My Christmas
Andrea Bocelli My Christmas
Svým krásným zpěvem Andrea Bocelli potěší srdce svých fanoušků na vánočním albu s názvem My Christmas. Jde o kolekci těch nejkrásnějším vánočních melodií, které kdy byly napsány, a to v interpretaci majitele jednoho z nejkrásnějších hlasů této planety.

Andrea Bocelli na kompilaci vybral ty vánoční písně, které má on osobně nejraději nebo ho nějakým způsobem oslovují a již léta provázejí. Andrea Bocelli
Andrea Bocelli
Například píseň s názvem I Believe, která celé album uzavírá, byla nejoblíbenější písní zesnulého Papeže Jana Pavla II., který patřil k jeho velkým obdivovatelům. Mezi šestnácti písněmi najdeme takové klasiky jako White Christmas, Jingle Bells, Silent Night nebo Santa Claus Is Coming To Town. Kromě toho si Andrea Bocelli na desku pozval i několik významných hostů, kterým vévodí například Mary J. Blige, Katherine Jenkins nebo Natalie Cole, kteří dávají nádherným vánočním písním punc naprosté dokonalosti.

Pro samotného Bocelliho půjde bezesporu o další veleúspěšné album, které jen upevní jeho pozici nejúspěšnějšího tenora součastnosti, který má na svém kontě více než 65 miliónů prodaných nosičů. Vychutnejte si předvánoční čas s albem My Christmas Andrea Bocelliho.

Foto Universal Music

Editor: Tereza Černá
Vytvořeno: 22.11.2009 04:43
Poslední změna: 03.12.2009 10:51

RSS

Hodnocení: 5.00 (4x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2024, webmaster@people.cz