Kultura

Věhlasný producent Timbaland vydává druhé pokračování CD Shock Value

Americký producent Timbaland přichystal pro své fanoušky pokračování úspěšné desky Timbaland Presents Shock Value, se kterou zazářil z roce 2007.

Timbaland Presents Shock Value II
Timbaland Presents Shock Value II
I tentokrát si Timbaland pozval na natáčení pestrou škálu hvězd hudebního show businessu, které se v nových písních představí za mikrofonem. Na desce s názvem Timbaland Presents Shock Value II se opět dočkáme osvědčené kolaborace s Justinem Timberlakem, Nelly Furtado nebo Keri Hilson. Novými posilami ve stáji spolupracovníků jsou například zpěvačky Katy Perry, Brandy nebo Miley Cyrus, kapela The Fray, zpěvák Chris Daughtry, frontman kapely Nickelback Chad Kroeger nebo rapper Drake.

Timbaland
Timbaland
"Jsem velice šťastný, že jsem mohl dát dohromady Shock Value II a jsem opravdu velmi hrdý na to, s jakými umělci jsem desku natáčel. Spolupráce s nimi je zárukou úspěchu, ale věřte tomu, že Katy Perry, The Fray nebo Brandy jste v těchto polohách doposud ještě neslyšeli," uvádí k novým písním sám Timbaland.

Prvním singlem druhého pokračování Shock Value je skladba Morning After Dark, ve které vedle Nelly Furtado uslyšíme i Timbalandův nový objev, kterým je francouzský zpěvák a skladatel vystupující pod uměleckým jménem SoShy. 

Připomeňme, že Timbalandovo deska Timbaland Presents Shock Value zaznamenala v roce 2007 obrovský úspěch a obsahovala celosvětové hity Give It To Me s Nelly Furtado a Justinem Timberlakem, The Way I Are za pomoci Keri Hilson a též baladu Apologize, díky které Timbaland proslavil tehdy neznámou kapelu OneRepublic.

Timbaland je zpět a opět potvrzuje, proč je nejdražším producentem světa. V obchodech je nové CD pod názvem Timbaland Presents Shock Value II k mání od konce listopadu 2009.

Foto Universal Music

Editor: Tereza Černá
Vytvořeno: 22.11.2009 01:52
Poslední změna: 30.11.2009 11:03

RSS

Hodnocení: 4.33 (3x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2024, webmaster@people.cz