Společnost

Velká módní show Jiřiny Tauchmanové pomůže dětem

Velká módní show a dražba svatebních šatů návrhářky Jiřiny Tauchmanové se stala tradicí a milým poslem nástupu jara. Již pošesté vystoupily 2. dubna 2009 manekýnky v doprovodu manekýnů na molo, aby předvedly krásné kreace z dílny Jiřiny Tauchmanové. I letos hostily módní show spojenou s charitativní dražbou prostory pražského Žofína. Výtěžek z akce je věnován ve prospěch sdružení Slunce dětem, které založila druhá česká vicemiss a modelka Lilian Sarah Fischerová.

Při módní show Jiřiny Tauchmannové zářily na mole známé české modelky
Při módní show Jiřiny Tauchmannové zářily na mole známé české modelky
Jiřina Tauchmanová patří mezi stálice na návrhářském nebi a modely, které v rámci malé večerní, velké večerní a svatební kolekce předvedly půvabné manekýnky na molu, její umění plně dosvědčily. Velká módní show Jiřiny Tauchmanové pomůže dětemNa otázku moderátorky večera Terezy Kostkové, kde bere stále nové nápady, Jiřina Tauchmanová skromně odpověděla: "My kreativci ani nevíme, kde se ty nápady berou. Najednou je tu, některý zraje v hlavě tři měsíce, jiný půl roku a výsledkem je to, že je stále co dělat." Kromě zmíněných společenských kolekcí, se mohli diváci potěšit barevností a hravostí pletené jarní kolekce, kterou působivě předvedli tanečníci a tanečnice ze skupiny Donantes de Rumba. Osvěžující spojení přehlídky s tancem se neomezilo pouze na úvodní kolekci. Velká módní show Jiřiny Tauchmanové pomůže dětemSpolečenské modely doprovodily kreace studia Stormballet. Modelky zvučných jmen doprovázeli mladí muži, kteří předvedli kvalitní pánskou módu značky Koutný. Krásné šperky, které dotvořily půvab předváděných modelů, byly z dílny společnosti Dražené šaty předvedla Česká Miss 2009 Iveta Lutovská
Dražené šaty předvedla Česká Miss 2009 Iveta Lutovská
AG Plus z Jablonce nad Nisou.

Moderátorské duo, kdy po boku Terezy Kostkové stál mistr slova Vlasta Korec, uplatnilo veškerý svůj um k rozproudění nálady k dražbě s vědomím, že ekonomická situace, která zasahuje celý svět, může ovlivnit průběh i výsledek. Krása decentních světle zelených svatebních šatů, které však mohou sloužit i k jiným společenským příležitostem, byla znásobena půvabem jejich nositelky, čerstvé České Miss Ivety Lutovské. Touze obohatit svůj šatník tímto modelem neodolala šťastně vdaná Velká módní show Jiřiny Tauchmanové pomůže dětemJUDr. Michaela Kosová a s vidinou jiných společenských příležitostí jej vydražila za 26 tisíc korun.

Celkový výtěžek večera ve výši 52 020 Kč byl předán sdružení Slunce dětem, které část peněz věnovalo nadaci Artevide.

Foto Conpro Václav Širc

Editor: Janinka
Vytvořeno: 10.03.2009 10:18
Poslední změna: 20.04.2009 07:06

RSS

Hodnocení: 5.00 (3x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2024, webmaster@people.cz