Kultura

Berenika Saudková & Panzer (výstava obrazů a grafik)

V galerii Nora od 5. prosince vystavují společně Berenika Saudková a Marcel Musil (alias Panzer). Místo: Galerie Nora - Truhlářská 24, Praha 1.
Výstava potrvá do 29. 12. 2007 Otevřeno PO-PA 12.30-16.30 ÚT-ČT 12.30-18

Berenika ve své tvorbě zobrazuje hlavně ženské postavy. Na jejích obrazech se objevuje často ona sama. Většinou se věnuje olejomalbě ale používá i kombinované techniky.
Práce Panzera (Marcela Musila), podobně jako práce Bereniky Saudkové zaujmou na první pohled. Námětem Panzerových obrazů a grafik jsou podobně jako u Bereniky romanticky pojaté postavy žen. V Panzerově pojetí jsou však ženy více ďábelštější. Jeho práce jsou velmi detailně vypracované. Na jeho grafikách se objevují motivy smrtek a kostlivců zachycené s nadsázkou a specifickým smyslem pro humor.

Více informací na těchto adresách:
www.berenikasaudkova.com
www.marcelmusil.com

Berenika a Panzer (autoři výstavy)
Berenika a Panzer (autoři výstavy)
Berenika Saudková & Panzer (výstava obrazů a grafik)Berenika Saudková & Panzer (výstava obrazů a grafik)Berenika Saudková & Panzer (výstava obrazů a grafik)Berenika Saudková & Panzer (výstava obrazů a grafik)Berenika Saudková & Panzer (výstava obrazů a grafik)Berenika Saudková & Panzer (výstava obrazů a grafik)Berenika Saudková & Panzer (výstava obrazů a grafik)Berenika Saudková & Panzer (výstava obrazů a grafik)Berenika Saudková & Panzer (výstava obrazů a grafik)Berenika Saudková & Panzer (výstava obrazů a grafik)Berenika Saudková & Panzer (výstava obrazů a grafik)Berenika Saudková & Panzer (výstava obrazů a grafik)Berenika Saudková & Panzer (výstava obrazů a grafik)Berenika Saudková & Panzer (výstava obrazů a grafik)Berenika Saudková & Panzer (výstava obrazů a grafik)Berenika Saudková & Panzer (výstava obrazů a grafik)Berenika Saudková & Panzer (výstava obrazů a grafik)Berenika Saudková & Panzer (výstava obrazů a grafik)Berenika Saudková & Panzer (výstava obrazů a grafik)Berenika Saudková & Panzer (výstava obrazů a grafik)Berenika Saudková & Panzer (výstava obrazů a grafik)Berenika Saudková & Panzer (výstava obrazů a grafik)Berenika Saudková & Panzer (výstava obrazů a grafik)Berenika Saudková & Panzer (výstava obrazů a grafik)Berenika Saudková & Panzer (výstava obrazů a grafik)Berenika Saudková & Panzer (výstava obrazů a grafik)Berenika Saudková & Panzer (výstava obrazů a grafik)Berenika Saudková & Panzer (výstava obrazů a grafik)Berenika Saudková & Panzer (výstava obrazů a grafik)

Editor: jon
Vytvořeno: 14.12.2007 04:48
Poslední změna: 03.06.2008 02:36

RSS

Hodnocení: 4.32 (59x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2024, webmaster@people.cz