Sranda a veselosti

Dopis manželovi

Přírůstek do rodiny je jistě radostná událost, zvláště, když je to počítač.

Můj drahý manželi,

Ukládám Ti tento dopis na WEB, protože tam si jej určitě přečteš. Promiň mi tento podvůdek, ale myslím si, že bys mohl vědět, co nového se stalo u nás doma, kdy do našeho života před dvěma roky vstoupil počítač.

Děti si vedou dobře, Tomáš má už sedm roků, je bystrý pěkný klučina. Pomalu se u něj rozvíjí zájem o umění - nedávno kreslil rodinný portrét do školy a řeknu Ti, všechny postavy byly nádherné a i temeno Tvé hlavy bylo velmi realistické. Mohl bys být ně něj hrdý. Malá Janička oslavila tři roky v září. Vypadá tak trochu jako ty v tom věku - je velice pěkné dítě a taky je docela chytrá. Stále vzpomíná na oslavu narozenin, zvláště na to, jak jsi s námi strávil celé odpoledne. Byl to pro ní velký den, přestože byla bouřka a vypadla elektřina.

Ani já si nevedu špatně - už asi rok jsem na blond. Zjistila jsem, že si takto užiji více srandy. Jiří, tedy pan Nemejc, šéf oddělení má zájem, tedy stará se o mojí kariéru a stal se dobrým přítelem celé rodiny.

Uklízení domu je mnohem snažší od té doby, co jsem zjistila, že Ti nevadí hluk při luxování, snad jen z poletujícího prachu jsi kašlal. Dům je tedy v pořádku. Mimochodem, na jaře jsem nechala vymalovat obývák, ale to jsi myslím zaznamenal. Malíři byli hodní, že vystříhali v igelitu díru, takže jsi nebyl rušen.

Můj drahý, musím už jít. Strýček Jirka, tedy pan Nemejc, nás bere na výlet do hor za lyžováním a já musím jít balit. Objednala jsem hospodyni na úklid, aby se starala o věci, když my tu nebudeme. Ví, jak je důležité, aby byl naplněn Tvůj hrnek kávy. Jídlo Ti bude nosit tak jako já na stůl, přesně jak to máš rád.

Doufám, že ty a počítač se budete mít krásně během té doby, kdy tu nebudeme. Tomáš, Janička a samozřejmě i já na Tebe často myslíme. Zkus si na nás vzpomenout někdy při bootování.

S láskou, Tvá žena.

Autor: manželka
Editor: redakce
Vytvořeno: 09.02.2001 12:00
Poslední změna: 09.02.2001 12:00

RSS

Hodnocení: 3.85 (68x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2024, webmaster@people.cz