Evropa - Česká Republika

Praha s dětmi na krku aneb Výlety pro malé nožky

Pro všechny aktivní maminky, tatínky a jejich zvídavé potomky vydalo Nakladatelství Mladá fronta skvělou knihu, která provede rodiče a jejich děti nejen po pražských památkách a zajímavostech.

Praha s dětmi na krku aneb Výlety pro malé nožkyAutorka knihy Praha s dětmi na krku, Alexandra Kohoutová, je sama maminkou a všechny popsané výlety po Praze sama s dětmi absolvovala. Praha je dle autorky nádherná i pro ty nejmenší děti, a tak jsou pražské trasy přizpůsobeny malým nožkám, kolečkám kočárků, bříškům těhulek a všem malým zvědavým hlavičkám.

Kromě popsané výletní trasy s udanou náročností nechybí informace z historie, rady, kde se najíst, kde děti přebalit, co zajímavého dětem o místě říct a jak je na výlet nalákat a motivovat k objevování a poznávání. Průvodce nabízí také poutavé příběhy, s jejichž pomocí můžete v dětech probudit zvědavost a zájem o pražské památky. Každou procházku doplňuje přehledná mapka s vyznačenými důležitými body, jakými jsou historické památky, dětská hřiště či restaurace. Na závěr knihy nechybí seznam restaurací přátelských k dětem a seznam dětských hřišť a koutků. Trasy jsou popsány přesně pro maminky s dětmi, očima maminky dvou dětí.

Vydejte se s knihou Praha s dětmi na krku aneb Výlety pro malé nožky za Golemem, k apoštolům pražského orloje, za českými králi, za králem železnic, do zoo za zvířátky nebo lanovkou na Petřín.

Editor: Janinka
Vytvořeno: 26.05.2011 10:44
Poslední změna: 12.06.2012 01:33

RSS

Hodnocení: 4.78 (41x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz