Osobní deníček

Větve z vánočního smrku ze Staroměstského náměstí potěšily zvířata v pražské zoo

Poté, co splnil vánoční smrk svůj úkol potěšit vánoční atmosférou všechny příchozí na Staroměstské náměstí, potěší i zvířata v pražské zoologické zahradě.

Větve z vánočního smrku ze Staroměstského náměstí potěšily zvířata v pražské zooV pražské zoo v Tróji právě začalo Největší radost zavládla v pavilonu slonů, kde se slůňata o větve přetahovala.
Největší radost zavládla v pavilonu slonů, kde se slůňata o větve přetahovala.
zkrmování větví z vánočního stromu ze Staroměstského náměstí. Některé druhy zvířat dostaly obrovské smrkové větve do venkovního výběhu, některé v teple svých pavilonů. Ani silný mráz nezabránil tomu, aby si tak na smrkových větvích i menších stromcích z povánoční neprodané zásoby pochutnali třeba bizoni nebo zubři.

Největší radost opět zavládla v Pavilonu slonů, kde se slonice se slůňaty doslova přetahovaly. Větve z vánočního smrku ze Staroměstského náměstí potěšily zvířata v pražské zooSlůňata, na rozdíl od svých matek, stromky ještě pochopitelně nejedí, ale považují je za skvělou zábavu. Zásoba vánočních stromků vydrží v pražské zoo ještě na minimálně dva týdny, takže se návštěvníci mohou těšit na zajímavou podívanou do konce ledna 2017.

Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

Editor: Janinka
Vytvořeno: 12.01.2017 01:46
Poslední změna: 12.01.2017 01:55

RSS

Hodnocení: 5.00 (2x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz