Osobní deníček

Čarodějnice na Ladronce 2013 s Českou Miss

Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová a Česká Miss Earth Monika Leová usednou v porotě soutěže Miss čarodějnice, která se koná 30. dubna 2013 v areálu parku Ladronka v rámci zábavného rodinného odpoledne Čarodějnice na Ladronce. Na již 8. ročník této akce je vstup zdarma.

Čarodějnice na Ladronce 2013 s Českou MissČarodějnice na Ladronce 2013 budou skrývat nejedno překvapení. Čarodějnice na Ladronce 2013 s Českou MissKromě čarokrásného ohňostroje, který bude na Ladronce letos poprvé, zasednou v porotě soutěže Miss čarodějnice skutečné Miss, Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová a Česká Miss Earth Monika Leová. Obě krásky usednou do poroty jako zástupkyně Nadace Terezy Maxové, pro kterou bude v areálu vyhlášena sbírka na podporu studentky prvního ročníku střední zemědělské školy z dětského domova, která by o prázdninách chtěla odjet na studijní jazykový kurz do zahraničí.

Čarodějnice na Ladronce 2013 s Českou MissSoutěž Miss čarodějnice je součástí sedmihodinového zábavného programu, Čarodějnice na Ladronce 2013 s Českou Misskterý je pro návštěvníky akce Čarodějnice na Ladronce připraven. Slavnostní zahájení proběhne již v 15 hodin a současně začne i registrace soutěžících do čarodějnických soutěží a odstartuje divadelní představnení souboru Buchty a loutky Neposlušná kůzlátka. Následovat bude různorodý program jak na hlavním pódiu, tak i v areálu parku Ladronka. V areálu budou k vidění řemeslné dílny s ukázkami tradičních řemesel, výrobna indiánských lapačů snů i čarodějnic, salón s čarodějnickým stylistou i kadeřníkem. Čarodějnice na Ladronce 2013 s Českou Miss Pro malé sportovce  bude otevřena půjčovna koloběžek a dětských odstrkovadel, pro větší půjčovna elektrických kol. Čarodějnice na Ladronce 2013 s Českou MissHlavní podvečerní program odstartuje zapálení slavnostní hranice, po němž budou následovat koncerty Jaroslava Uhlíře s kapelou a skupiny 100°C. Vyvrcholením celého dne bude čarokrásný ohňostroj. I poté se ale končit nebude. Opékání buřtů a hra na kytary u zapálených ohňů bude pokračovat dál.

Detailní rozpis programu a soutěží najdete na: webu Čarodejnice na Ladronce nebo na Facebooku.

Editor: Janinka
Vytvořeno: 29.04.2013 10:36
Poslední změna: 29.04.2013 11:16

RSS

Hodnocení: 5.00 (6x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz