Kultura

Čínská akrobacie a učení feng-shui v programu Čínského národního cirkusu

Světově proslulý Čínský národní cirkus se rozhodl vyjít vstříc stále rostoucímu zájmu svých diváků o čínská tajemství a připravil nový program s názvem Feng Shui Životní harmonie, ve kterém použil akrobacii jako metaforu pro zdůraznění těchto základů životní rovnováhy. Velké evropské turné čítá celkově přes 120 vystoupení po celé Evropě, včetně šesti v České republice.

Čínská akrobacie a učení feng-shui v programu Čínského národního cirkusuPrastaré čínské učení feng-shui je klíčem k naplněnému a harmonickému životu. Čínská akrobacie a učení feng-shui v programu Čínského národního cirkusuV centru pozornosti pravidel feng-shui je teorie pěti živlů (dřeva, ohně, kovu, vody a země), tato teorie je vnímána také jako koncept rovnováhy, známý jako jing a jang. Světově proslulý Čínský národní cirkus se rozhodl vyjít vstříc stále rostoucímu zájmu svých diváků o čínská tajemství a připravil nový program s názvem Feng Shui Životní harmonie, ve kterém použil akrobacii jako metaforu pro zdůraznění těchto základů životní rovnováhy.

Čínská akrobacie a učení feng-shui v programu Čínského národního cirkusuTak jako je cílem feng-shui vytvářet v každém prostředí harmonii mezi lidmi Čínská akrobacie a učení feng-shui v programu Čínského národního cirkusua jejich okolím, je jedním z podstatných základních prvků čínské akrobacie to, že artista musí být v naprostém souladu se sebou samým a se svým konáním, aby mimořádně náročné cviky mohl praktikovat s maximální dokonalostí. Obrazně řečeno: Čínský akrobat nedělá stoj na rukou – čínský akrobat je sám stoj na rukou! Toto naprosté ztotožnění funguje jako základ vnitřní harmonie. Jen tak může proudit energie a jen tak může divák tuto energii cítit. Čínská akrobacie a učení feng-shui v programu Čínského národního cirkusuSymbióza akrobacie, která má v Číně tradici dlouhou 2 000 let, s více než 3 000 let starým učením feng-shui ve dvouhodinovém představení je skutečně mimořádným zážitkem, jedinečným zdrojem pozitivní energie Čínská akrobacie a učení feng-shui v programu Čínského národního cirkusua síly.


Čínský národní cirkus, nejlepší světová akrobatická show, zahájil velké evropské turné se novým programem Feng Shui Životní harmonie začátkem roku v Německu. Turné čítá celkově přes 120 vystoupení po celé Evropě, včetně šesti v České republice – od 19. do 24. března 2013 čínští akrobaté předvedou své mistrovství divákům v Brně, Čínská akrobacie a učení feng-shui v programu Čínského národního cirkusuOstravě, Ústí nad Labem, Pardubicích a na dvou vystoupeních v Praze. Stejně jako v předchozích show Čínského národního cirkusu, jsou i letos jednotlivé akrobatické výstupy propojeny poutavým příběhem, který u nás samozřejmě bude vyprávěn v českém jazyce, Čínská akrobacie a učení feng-shui v programu Čínského národního cirkusua dokonalým hudebním doprovodem, tentokrát z dílny populárního německého zpěváka a skladatele Konstantina Weckera. Výsledkem je dynamická, strhující podívaná pro všechny generace diváků. Těšit se opět můžete na vzpírání, žonglování a točení talíři, vnitřní sílu Chi Kung, díky které se akrobaté stávají imunními Čínská akrobacie a učení feng-shui v programu Čínského národního cirkusuvůči čepelím dýk, hadí muže a ženy, stoje na rukou a salta, kouzlení a Chiao Ti – zápasy a simulace zvířecích pohybů v bojových tancích a další formy tradiční čínské akrobacie.


Ceny vstupenek začínají na 390 korunách a předprodej probíhá exkluzivně v síti Čínská akrobacie a učení feng-shui v programu Čínského národního cirkusuTicket-art.cz.

Termíny představení:
19. 3. 2013 od 19:00 hod. – BRNO, Hala Vodova
20. 3. 2013 od 19:00 hod. – BRATISLAVA, NTC
21. 3. 2013 od 19:00 hod. – PARDUBICE, ČEZ ARÉNA
22. 3. 2013 od 19:00 hod. – OSTRAVA, ČEZ ARÉNA
23. 3. 2013 od 14:00 hod. a 19:00 hod. – PRAHA, Kongresové centrum
24. 3. 2013 od 19:00 hod. – ÚSTÍ NAD LABEM, Zimní stadion

Foto: 2media.cz

Čínská akrobacie a učení feng-shui v programu Čínského národního cirkusuČínská akrobacie a učení feng-shui v programu Čínského národního cirkusuČínská akrobacie a učení feng-shui v programu Čínského národního cirkusuČínská akrobacie a učení feng-shui v programu Čínského národního cirkusu

Editor: Janinka
Vytvořeno: 13.02.2013 08:35
Poslední změna: 13.02.2013 10:01

RSS

Hodnocení: 5.00 (1x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz