Osobní deníček

Sladce čokoládový Svátek Svatého Valentýna

Česká společnost Mon Chocolatier, specializující se mimo jiné na lahodné pralinky z luxusní čokolády, si pro původně anglosaský, ale v našich zemích stále oblíbenější svátek lásky připravila originální zamilované pralinky a několik lákavých akcí.

Sladce čokoládový Svátek Svatého ValentýnaNejen legenda o svatořečeném knězi Valentinovi z Terni, který přes hrozící nebezpečí tajně oddával Sladce čokoládový Svátek Svatého Valentýnamladé zamilované páry, pomohla rozšířit původně anglosaský svátek lásky, den svatého Valentýna, po celém světě. S lahodnou a úplně zamilovanou čokoládovou pralinkou Mon Chocolatier můžete tento tradiční svátek oslavit i vy.

Mistr cukrář Martin Pokorný, tvůrce všech originálních a luxusně chutnajících pralinek Mon Chocolatier, připravil hned dvě speciální valentýnské pralinky. Můžete je nejen uvidět, ale také ochutnat a hlavně zakoupit pro toho, koho máte rádi v butiku Mon Chocolatier v OC Nový Smíchov nebo v obchodním domě Kotva v Praze. Sladce čokoládový Svátek Svatého ValentýnaA na to, jak se pralinky tvoří, se můžete přijít podívat do brněnského butiku Mon Chocolatier v Galerii Vaňkovka. 13. února 2013 vám to předvede Martin Pokorný osobně.

Sladce čokoládový Svátek Svatého ValentýnaA pokud se do žádného z butiků Mon Chocolatier nedostanete, zapněte si 14. února 2013 TV Óčko a vyhrajte poukaz Mon Chocolatier v hodnotě 1000 korun. Nebo v klidu domova můžete dárkové balení pralinek pro svého Valentýna vyhrát. Stačí si otevřít příslušnou stránku facebooku NC Nový Smíchov, More than Dining Kampa Group, TV Óčko.

Editor: Janinka
Vytvořeno: 13.02.2013 11:45
Poslední změna: 13.02.2013 12:03

RSS

Hodnocení: 5.00 (1x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz