Osobní deníček

Nakladatelství Fragment hledá autora bestselleru

Amatérští psavci, pozor! S novým rokem 2013 odstartoval 3. ročník literární soutěže pro veřejnost nazvané Hledá se autor bestselleru. Zúčastnit se může každý dosud nepublikovaný autor, který zašle od 2. ledna do 28. února 2013 Fragmentu moderní pohádku pro dospělé.

Nakladatelství Fragment hledá autora bestselleru3. ročník soutěže Hledá se autor bestselleru umožní všem amatérským psavcům získat přízeň nakladatele, odborné poroty i veřejnosti. Zúčastnit se může každý dosud nepublikovaný autor. Nakladatelství Fragment přijímá do 28. února 2013 soutěžní příspěvky, které musí splňovat žánr moderní pohádky pro dospělé v rozsahu 10 až 25 normostran. Nejlepších pět prvotin vyjde na jaře ve společné e-knize. Výtěžek z jejího prodeje věnuje Nakladatelství Fragment na konto Centra Paraple.

"Od soutěže si slibujeme objevení nových talentů. Hodně takových netuší, jak na sebe v branži upozornit. Projekt Hledá se autor bestselleru umožňuje každému porovnat se s konkurencí a získat zpětnou vazbu odborníků i čtenářů, kteří nepatří do kategorie rodina a přátelé," míní Pavel Nýč, spolumajitel Nakladatelství Fragment. Jednou z cen pro pět vítězů je vydání elektronické publikace s jejich pěti nejvýše umístěnými příběhy.

Všechny důležité informace o soutěži včetně podrobných pravidel a přihlašovacího formuláře naleznou zájemci na webu Hledá se autor nebo facebookové stránce Hledá se autor bestselleru.

Editor: Janinka
Vytvořeno: 03.01.2013 03:30
Poslední změna: 04.01.2013 04:29

RSS

Hodnocení: 3.86 (7x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz