Kultura

Zdobit může každý aneb zdobení vánočních stromků na Karlově náměstí

V pátek 21. 12. 2012 odstartovala v předvánoční atmosféře na pražském Karlově náměstí soutěž nazvaná Zdobit může každý.

Zdobit může každý aneb zdobení vánočních stromků na Karlově náměstíKaždý, kdo si chce na chvíli odpočinout od předvánočního shonu, je kreativní a Zdobit může každý aneb zdobení vánočních stromků na Karlově náměstímá trochu soutěžního ducha, může na Karlově náměstí v Praze ozdobit svůj vánoční stromeček v soutěži Zdobit může každý.

Zdobení vánočních stromečků začalo v pátek 21. prosince 2012 a potrvá až do soboty 22. prosince 2012 do 12 hodin. Zúčastnit se může jednotlivec, rodina nebo parta kamarádů. O hlavní ceny se soutěží hned v několika kategoriích: soutěž o hlavní cenu poroty, soutěž o cenu návštěvníků, soutěž o cenu pro nejlepšího profesionála – výtvarníka, soutěž o cenu pro nejlepšího amatéra, soutěž o cenu pro nejlepší kolektiv a soutěž o cenu pro nejlepšího jednotlivce.

Ke zdobení můžete využít prakticky cokoliv, od klasických vánočních ozdob, ovoce až po ty nejulítlejší věci, které vás napadnou. Vánoční stromky na Karlově náměstí
Vánoční stromky na Karlově náměstí
Dokonce si můžete sami vlastní ozdoby vyrobit až na místě v Ježíškově vánoční dílničce, která je součastí akce. Děti i rodiče také mohou zdobit perníčky nebo si vyrobit vánoční přání či Zdobení perníčků
Zdobení perníčků
visačku na dárek.

Vyhlášení výsledků soutěže ve zdobení vánočních stromečků se uskuteční v sobotu 22. prosince 2012 ve 14 hodin. A chybět nebude ani horký punč nebo vánoční koledy.

Přijďte ozdobit vánoční stromek i vy. Všechny stromečky poputují do dětských domovů, takže i když nevyhrajete, uděláte radost dětem v dětských domovech.

Foto: People.cz

Editor: Janinka
Vytvořeno: 21.12.2012 10:42
Poslední změna: 21.12.2012 11:26

RSS

Hodnocení: 5.00 (4x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz