Kultura

Festival Natruc 2012 hlásí rekordní počet interpretů

V sobotu 25. srpna 2012 proběhne v kouzelném areálu Kmochova ostrova v Kolíně jubilejní 15. ročník kultovního festivalu Natruc.

Festival Natruc 2012 hlásí rekordní počet interpretůNávštěvníci festivalu Natruc se mohou v roce 2012 poprvé těšit na tři desítky interpretů a také dárek v podobě třetího pódia, které bude umístěno do festivalového šapitó. I v tomto roce bude hlavní pódium umístěno do amfiteátru, ve kterém se představí například David Koller, člen legendární kapely Lucie. Stejně jako se návštěvníci festivalu mohou těšit na hity skupiny Mandrage oceněné cenami Anděl. Mezi festivalové stálice bezesporu patří i kapely Wohnout, Blue Effect, Sunshine, Medvěd 009, Luno či ska klasika Tleskač.

Na druhém pódiu se bude tradičně servírovat o poznání ostřejší menu. Festival Natruc 2012 hlásí rekordní počet interpretůPořádnou dávku chilli do festivalového koktejlu přimíchá Krucipüsk, evropská punkrocková hvězda Pipes and Pints v čele s americkým zpěvákem Mikem, či slovenská punkrocková legenda Konflikt. Těšit se můžete i na Doctora PP a nejšílenější českou kapelu Hentai Corporation. Mladší publikum zajisté ocení vystoupení nastupující slovenské hvězdy The Paranoid a českých A Banquet, v současnosti odbornou veřejností označovaných titulem nejnadějnější česká skupina.

Festival Natruc 2012 hlásí rekordní počet interpretůProdukci na třetí scéně umístěné do velkého šapitó rozjedou regionální kapely, následovat bude lahůdka v podobě speciálního bubenického setu Miloše Meiera, jednoho z nejlepších českých bubeníků. Zajímavé bude i propojení Nobody Listen ft. Ondra Štorek (Rybičky 48). Večer bude v šapitó patřit DJ´s. Svůj projekt Bounce Bounce rozjedou členové kapely Sunshine Kay Tuzex. Závěr celého festivalu obstará DJ Friky, který ve dvojici s DJ Fluxem získal 6. místo na mistrovství světa DJingu DMC WOLRD v Londýnské O2 Indigo areně.

Vstupenky na festival Natruc můžete zakoupit v předprodejní síti Ticketstream a v lokálních předprodejích. Předposlední vlna zvýhodněného předprodeje končí 31. července 2012. Více informací o festivalu naleznete na www.natruc.eu

Foto: Zdeněk Hejduk

Editor: Tereza Černá
Vytvořeno: 19.07.2012 01:09
Poslední změna: 24.07.2012 12:31

RSS

Hodnocení: 4.50 (2x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz