Knihy

Moderní učebnice jazyků pro samouky

Chystáte se na dovolenou do zahraničí? Právě pro vás připravilo Nakladatelství Fragment hned několik publikací, které byste měli otevřít než odjedete na cesty a také přibalit s sebou do kufru.

Moderní učebnice jazyků pro samoukyS Nakladatelstvím Fragment se můžete naučit hned 4 cizí jazyky. S vydanými jazykovými publikacemi si osvojíte slovní zásobu a naučíte se konverzaci, která vám vystačí nejen na dovolenou.

Kniha Angličtina pro samouky je určena začátečníkům a středně pokročilým. S pomocí moderní učebnice si nejprve osvojíte praktickou slovní zásobu a základy angličtiny a pak snadno proniknete i do Moderní učebnice jazyků pro samoukysložitější anglické gramatiky.

Míříte-li do Itálie, měli byste si opatřit Italštinu pro samouky. Tato učebnice obsahuje také mp3 nahrávky, které vám pomohou "dostat do ucha" ten správná italský přízvuk.

Dalším cizím jazykem, který se můžete naučit nebo ho zdokonalit, je němčina. Součástí publikace Němčina pro samouky je kromě knihy také 2 audio CD.

Se základy španělštiny vám pomůče učebnice Španělština pro samouky, s níž si osvojíte nejen slovní zásobu a základy španělské gramatiky, ale i správnou výslovnost díky mp3 nahrávkám.

Nakladatelství Fragment nezapomnělo ani na ty nejmenší. Pro ně je určena publikace Obrázkový slovníček - angličtina pro děti, která jim pomůže díky veselým obrázkům vstoupit do světa angličtiny. Spojení slovíčka s ilustrací napomáhá ke snadnějšímu zapamatování, a proto je slovníček vhodný i pro děti, které ještě neumějí číst. Slovíčka jsou řazena abecedně, jsou doplněna tematickými stránkami, přičemž na konci najdete rejstřík.

Moderní učebnice jazyků pro samoukyModerní učebnice jazyků pro samoukyModerní učebnice jazyků pro samouky

Editor: Janinka
Vytvořeno: 19.07.2012 12:46
Poslední změna: 19.07.2012 02:13

RSS

Hodnocení: 4.94 (17x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz