Knihy - Audioknihy

Bob Klepl, Pavel Liška a Josef Polášek jako Tři muži ve člunu

Humoristický román Tři muži ve člunu namluvili na 2CD Bob Klepl, Pavel Liška a Josef Polášek. Audioknihu anglického spisovatele Jeroma Klapky Jeroma vydává v září vydavatelství Popron Music.

Bob Klepl, Pavel Liška a Josef Polášek jako Tři muži ve člunuTrojice komediálních herců se s chutí zhostila interpretace nestárnoucího díla, románu Tři muži ve člunu autora Jeroma Klapky.

Pavel Liška, Bob Klepl a Josef Polášek jako Tři muži ve člunu a v plavkách
Pavel Liška, Bob Klepl a Josef Polášek jako Tři muži ve člunu a v plavkách
Herec Bob Klepl o natáčení audioknihy s úsměvem prozradil: "Myslím, že se sešli tři "rétorici s dyslexií", prakticky na úrovni pana Lukavského, ale s obrovským duchovním nitrem. Oba své kolegy léta znám a bylo mi s nimi dobře. Miluji tu část knihy, kde se snaží chlapci naložit na loď a mám rád také přípravu a meditace, kterými je protkána celá kniha. V současné hektické době jsou Tři muži ve člunu meditace a báseň."

Josef Polášek doplnil: "Na Boba mně vždycky baví se Tři muži ve člunu
Tři muži ve člunu
dívat. Je přesný na divadle i jako vypravěč. Tak je to i s Pavlem Liškou. Výborná byla také spolupráce s panem režisérem Františkem Špergrem. Bob Klepl, Pavel Liška a Josef Polášek jako Tři muži ve člunuMluvené slovo je hotový balzám a radost." Josef Polášek se s příběhem o lodním výletě tří kamarádů podrobněji seznámil až během tohoto natáčení: "Knížka tři roky ležela v divadelní šatně na stole a nikomu nepatřila. Když jsem se konečně rozhodl si ji přečíst, někdo mne předběhl – kniha zmizela. Takže díky mému tehdejšímu váhání jsem se s tímto dílem seznámil až teď."

Foto: Popron Music

Editor: Janinka
Vytvořeno: 17.07.2012 10:06
Poslední změna: 18.07.2012 11:28

RSS

Hodnocení: 5.00 (13x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz