Kultura

Amy Macdonald má nové album

Těšte se nejen na desku Life In A Beautiful Light, ale také na živé vystoupení 11. srpna 2012 v rámci festivalu Open Air Festival 2012, kde se Amy Macdonald představí v roli jednoho z headlinerů.

Amy Macdonald Life In A Beautiful Light
Amy Macdonald Life In A Beautiful Light
Skotská zpěvačka Amy Macdonald se do paměti posluchačů zapsala především svými hity This Is The Life nebo Mr. Rock And Roll, se kterými zazářila zhruba před čtyřmi lety. V roce 2010 pak vydala album A Curious Thing, na kterém svou pozici výjimečné písničkářky a skladatelky jen potvrdila.

Amy Macdonald má nové albumNyní se vrátila v pořadí třetím studiovým albem nazvaným Life In A Beautiful Light. Deska byla natočena z části ve studiu State Of The Ark v Richmondu, a z druhé v Mayfield studiu v Surrey. Produkce nového alba se ujal dlouholetý spolupracovník okaté zpěvačky Pete Wilkinson, následnou mixáž měl na bedrech legendární Bob Clearmountain, který spolupracoval například i s Paulem McCartneyem, Simple Minds, Bryanem Adamsem nebo kapelou Bon Jovi.

Amy Macdonald
Amy Macdonald
Album bude ve standartní verzi obsahovat celých dvanáct songů. Za pilotní singl zpěvačka vybrala svižnou skladbu Slow It Down, ve světové premiéře představenou v (ne)šťastný pátek, 13. dubna. Již po prvních tónech je nadmíru jasné, že tahle píseň prostě bude velký hit.

Dodejme, že Amy Macdonald doposud prodala více než čtyři milióny alb a na svém kontě má obrovské množství platinových a zlatých desek, které získala převážně za svůj debut. Velký úspěch zaznamenala i u nás, kde se její album This Is The Life dočkalo taktéž zlatého statusu.

Foto: Universal Music

Editor: Tereza Černá
Vytvořeno: 03.07.2012 01:41
Poslední změna: 06.07.2012 01:52

RSS

Hodnocení: 5.00 (2x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz