Osobní deníček

Letní fotoworkshop South Moravia Photoworkshop v Lednici povedou tři fotografové

Jiří Turek, Antonín Kratochvíl, Jan Pohribný. To je zajímavá sestava lektorů, respektovaných českých fotografů, se sejde na letošním South Moravia Photoworkshopu, který se koná od 30. července do 5. srpna 2012 v Lednici.

Workshop Jiřího Turka
Workshop Jiřího Turka
Amatérským i profesionálním fotografům se nabízí mimořádná příležitost učit se od mistrů svého oboru na fotoworkshopu South Moravia Photoworkshop 2012. Vybírat mohou ze tří tvůrčích dílen, zaměřených na portrét, módu, dokument, reportáž a krajinu. Studenti uměleckých škol mají slevu 50% z ceny workshopu.

Letní fotoworkshop South Moravia Photoworkshop v Lednici povedou tři fotografové Jiří Turek, díky dlouholeté práci ve světě módní fotografie jeden z nejuznávanějších českých fotografů, svou tvůrčí dílnu zaměří na fotografování portrétu a módní story v krásných prostorách Lednického i Valtického zámku a jejich okolí.

Studenti Antonína Kratochvíla, fotožurnalisty a fotodokumentaristy se světovým renomé, se pokusí zachytit naaranžované i spontánní portréty, protože právě portrét vyjadřuje magický moment poznání mezi fotografem a objektem. Cílem dílny je naučit fotografovat osoby a objekty jiným způsobem.

Letní fotoworkshop South Moravia Photoworkshop v Lednici povedou tři fotografové Jan Pohribný během týdenní intenzivní práce v Lednicko-valtickém areálu a okolí Pálavy zasvětí zájemce do tvůrčích postupů při fotografickém zpracování krajiny, která se nezdá být na první pohled něčím výjimečná. Zvláštní pozornost bude zaměřena na užití přirozeného a umělého osvětlení v exteriéru, na aplikaci barvy v prostoru a další postupy.

Letní týdenní fotografický workshop se v Lednici koná již po čtvrté. Tradičně vyvrcholí prezentací fotografií všech účastníků v prostorách Vinného sklepa pod Platanem v prostorách lednického My Hotelu. Organizátorem akce je občanské sdružení South Moravia Photoworkshop, které v roce 2008 založili Michaela Cibulková, Antonín Kratochvíl a Jiří Turek s cílem poskytovat vzdělání v oboru užité i tvůrčí fotografie a propagovat region jižní Morava, a to přímo formou fotografií, které vzniknou v průběhu fotografických workshopů. Více informací a přihlášky na webu Smpw.cz.

Editor: Janinka
Vytvořeno: 22.06.2012 09:15
Poslední změna: 24.06.2012 01:14

RSS

Hodnocení: 5.00 (1x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz