Kultura

Pitbull a jeho Planet Pit World Tour 2012 v Praze

Mr. Worldwide, jak si rapper Pitbull také občas říká, vystoupí v neděli 17. června 2012 v pražské Tipsport Aréně, kde se bezpochyby strhne velkolepá show.

Pitbull
Pitbull
Jednatřicetiletý rapper Pitbull, Pitbull a jeho Planet Pit World Tour 2012 v Prazekterý často spolupracuje s hvězdami zvučných jmen, jako jsou například Jennifer Lopez, Shakira, Enrique Iglesias, David Guetta nebo Chris Brown, si právě užívá své turné Planet Pit World Tour 2012 a cestuje napříč Evropou. Na konci května předvedl skvělou show v Moskvě, a radost udělal i fotbalovým fanouškům EURA 2012. Před zahajovacím zápasem letošního fotbalového mistrovství totiž vystoupil v polském Gdaňsku ve FanZone, kde pořadatelé připravili spoustu speciálních akcí včetně velkolepých koncertů právě Pitbulla, a nebo také bývalého člena Oasis, Noela Gallaghera.

Pitbulla před Prahou čekají ještě koncerty v Berlíně, Paříži, a Lucemburku. Na koncertě v Praze zahraje Mr. Worldwide ty největší pecky, které kralují hitparádám a které můžeme slyšet v rádiu i v kinech. Pitbull vytvořil mimo jiné titulní píseň Back in Time k právě uvedenému filmu Muži v Černém 3.

Pitbull Planet Pit
Pitbull Planet Pit
Na koncert se už těší také hudebník a tanečník, který před Pitbullem v Praze vystoupí, Ben Cristovao: "Pitbull je pro mě průkopník, který dokázal spojit různé hudební žánry jako latinskou muziku, hiphop a house music a udělat si z toho svůj vlastní styl. Pitbull a jeho Planet Pit World Tour 2012 v PrazeSleduji ho už od doby, kdy měl feat. na albu Lil Johna. Song se jmenoval Cuban Rideout a pouštěl mi ho taťka asi 8 let zpátky v autě. Dnes má na kontě obrovské mezinárodní hity a je ikonou moderní pop music. Je to pro mě obrovská čest, že si před ním můžu stoupnout na pódium a dát pár songů. S The Glowsticks se připravujeme skoro každý den a plánujeme si ten "předskok" užít naplno."

Pitbull Vám představí Planetu Pit již 17. června 2012 v Tipsport Aréně. Vstupenky jsou dostupné na portálech Ticketpro.cz a Ticketportal.cz.

Foto: Sony Music

Editor: Tereza Černá
Vytvořeno: 12.06.2012 02:49
Poslední změna: 13.06.2012 02:05

RSS

Hodnocení: 5.00 (1x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz