Kultura

Moje první bible na CD

Originálně napsaný text 2CD Moje první Bible je pojatý srozumitelně pro nejmenší a vychází z nejlepších tradic české tvorby pro děti.

Moje první Bible
Moje první Bible
Každá část 2CD Moje první bible je doprovázena překrásnými, vtipnými a snadno zapamatovatelnými říkadly. Vladimír Javorský
Vladimír Javorský
Poutavé a laskavé vyprávění Nadi Konvalinkové a Vladimíra Javorského je zárukou, že nahrávka zaujme a pobaví celou rodinu. Nahrávka přináší v přístupném podání příběhy Starého a Nového zákona.

"Do Bible jsem vždy nahlídla a přečetla si pár pasáží nebo jsem byla na kázání v kostele, kde jsem poslouchala biblické příběhy. Ale takto komplexně jsem se seznámila s Biblí až při práci na tomto 2CD. Pro děti jsou příběhy velice přístupné a jsou tak dobře napsané, že je velmi snadno pochopí. Jedná se opravdu o příjemně zjednodušené a velmi srozumitelné pojetí. Malí posluchači budou vědět, o co kráčí, kde je dobro a kde zlo. Naďa Konvalinková
Naďa Konvalinková
Namlouvat tuto audioknihu byla pro mne čest a velké poslání," prozradila Naďa Konvalinková.

Vladimír Javorský se s biblickými příběhy setkal při divadelním představení: "Dělali jsme představení především ze Starého zákona. Mám rád i Nový zákon, nedělám mezi nimi rozdíl, je to obojí inspirativní čtení. Myslím, že děti příběhy zaujmou, jsou zachovány základní myšlenky, určitě si v nich každý najde své."

Foto: Popron Music

Editor: Janinka
Vytvořeno: 29.05.2012 12:53
Poslední změna: 31.05.2012 10:54

RSS

Hodnocení: 5.00 (20x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz