Kultura

Koncert amerických She Wants Revenge změnil datum

Americká kapela She Wants Revenge, která měla se svým aktuálním albem Valleyheart vystoupit v pražském Lucerna Music Baru 24. května 2012, vystoupí ve stejném klubu o měsíc později. Koncert se tedy uskuteční v neděli 24. června 2012.

Koncert amerických She Wants Revenge změnil datumSe svým třetím albem Valleyheart dosáhli američtí She Wants Revenge dynamické katarze, ve kterou doufá každá kapela: vylétnout nad všechny své rozmanité vlivy. A She Wants Revenge letí nadzvukovou rychlostí. She Wants Revenge
She Wants Revenge
Dosáhli svého nezaměnitelného zvuku. Po úspěchu svého prvního alba She Wants Revenge, druhé desky This Is Forever a po letech koncertování se She Wants Revenge, a to hlavní dvojice Justin Warfield a Adam Bravin, rozhodli opustit svoji gramofirmu a dát si pauzu, aby se zabývali jinými zájmy: fotografováním, DJováním, psaním scénářů filmů a scénářů pro televizi, reklamami a prací inženýrů a hudebních míchačů.

Jejich cesty se po čase znovu spojily, a to ve spolupráci s tvůrcem Emily The Strange Cosmic Debrisem a duem IO Echo, remixováním Nica Vegy pro projekt kamaráda Cut Chemist, a skládání a nahrání dvou EP, které si sami vydali, snového a emotivního rocku Save Your Soul a dancefunkového Up and Down. Po tomto osvěžení se vrátili ke svým kořenům s mnoha koncerty v sálech různých velikostí. Koncert amerických She Wants Revenge změnil datumNajednou z nich byla regulérní rocková kapela o čtyřech členech se starým kamarádem a bubeníkem Jasonem Paynem a kytaristou Thomasem Froggattem, Warfield a Bravin se vrátili do nahrávacího studia, aby dali podobu vizi, která se rodila v jejich hlavách: tematicky rozvolněnému koncepčnímu albu, které se odehrává v jejich milovaném San Fernando Valley na dohled od Holywoodu.

Koncert amerických She Wants Revenge změnil datumKapela k albu Valleyheart vytvořila deset krátkých filmů, nebo chcete-li "webisodes", jeden ke každé písničce, které vizuálně dotvářejí příběhy písní na albu. A jejich živé podání bude zážitkem, na který se nezapomíná.

Přijďte si poslechnout She Wants Revenge 24. června 2012 do pražského Lucerna Music Baru. Vstupenky za 350 Kč + poplatky jsou v prodeji sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal, v pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Na místě v den koncertu pak za 450 Kč.

Foto: D SMACK U PROMOTION

Editor: Tereza Černá
Vytvořeno: 21.05.2012 10:45
Poslední změna: 21.05.2012 11:06

RSS

Hodnocení: 4.50 (2x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz