Knihy

Inheritance – očekávaný 4. díl světového bestselleru Odkazu Dračích jezdců

Není tomu tak dávno, co byl Dračí jezdec Eragon obyčejným chudým farmářským chlapcem a jeho dračice Safira pouhým modrým kamenem v lese. Nyní právě na nich závisí osud celé civilizace.

Inheritance – očekávaný 4. díl světového bestselleru Odkazu Dračích jezdcůDlouhé měsíce výcviku a bojů přinesly mnohá vítězství a naději, ale také srdcervoucí ztrátu. A ta nejtěžší bitva Eragona a Safiru přitom teprve čeká: musí se postavit samotnému Galbatorixovi. Aby zvítězili, potřebují být neskutečně silní a odvážní. Pokud to nedokážou oni, neporazí Galbatorixe nikdo. Druhá šance neexistuje.

Inheritance – očekávaný 4. díl světového bestselleru Odkazu Dračích jezdcůJezdec a jeho drak došli dál, než se odvážil kdokoli jiný. Ale podaří se jim porazit samotného krále zla a obnovit v Alagaësii spravedlnost? A pokud ano, co budou muset obětovat?

Dlouho očekávaný čtvrtý díl světového bestselleru Odkaz Dračích jezdců Inheritance hledejte na pultech vašich knihkupectví.

A pokud byste se rádi setkali s autorem tohoto světového bestselleru Christopherem Paolinim, máte jedinečnou možnost  na jeho autogramiádě v sobotu 5. května 2012 v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí v Praze od 16 hodin.

Editor: Janinka
Vytvořeno: 24.04.2012 12:41
Poslední změna: 26.04.2012 10:20

RSS

Hodnocení: 5.00 (13x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz