Knihy - Audioknihy

Audiokniha Nové povídky Zdeňka Svěráka vychází v rozšířené verzi

V březnu 2012 vstoupila do prodeje v digitální podobě i na CD nová audiokniha spisovatele a herce Zdeňka Svěráka Nové povídky. Audio nahrávku knižního bestselleru připravilo vydavatelství Supraphon a v elektronické podobě obsahuje oproti CD 3 povídky navíc.

Nové povídky
Nové povídky
Audioknihu Nové povídky načetl sám autor Zdeněk Svěrák a k interpretaci jedné z povídek přizval svou hereckou partnerku z několika filmů, Danielu Kolářovou. Nahrávka vydaná na dvou CD obsahuje šest z devíti povídek z knižní verze. V digitální podobě vychází kompletní zpracování všech devíti příběhů. Kromě Audiotéky, kde je možné audioknihy stahovat přímo do mobilních telefonů v aplikacích pro iPhone a Android nebo do počítače, je nahrávka Zdeněk Svěrák
Zdeněk Svěrák
dostupná v nabídce dalších online služeb, jako např. Supraphonline.

Nové povídky přinesly svému autorovi ocenění za nejprodávanější knihu Český bestseller 2011 a navazují na čtyři roky starou sbírku Povídky, která je také k dispozici jako audiokniha ke stažení.

V kompletu 9 povídek s názvem Nové povídky dosta- Ve zbrusu nových povídkách dostanete devět příběhů s tématy nejrůznějšími, ale každé se přímo týká obyčejného života. Každá příhoda by se mohla přihodit právě vám. Děj víří kolem hlavního antihrdiny, je to obyčejný člověk a žije si svůj všední život, když tu náhle jej osud, náhoda nebo vlastní poklesky zavedou na skluzavku absurdních dobrodružství a nepochopitelných eskapád.

Editor: Tereza Černá
Vytvořeno: 03.04.2012 11:55
Poslední změna: 05.04.2012 09:57

RSS

Hodnocení: 2.00 (1x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz