Knihy - Audioknihy

Přání Zdeňka Trošky v novém roce: "Mějte se rádi a usmívejte se!"

Zdeněk Troška vypráví na novém CD Šmarjápano, takovou dálku veselé historky nejen z natáčení. Záznam úspěšného zájezdového představení, ve kterém známý režisér popisuje úsměvné příhody ze svých cest i ze zákulisí svých filmů, vychází na začátku roku 2012.

Přání Zdeňka Trošky v novém roce: "Mějte se rádi a usmívejte se!"Zdeněk Troška vzpomíná na novém CD Šmarjápano, takovou dálku také na natáčení komedie Slunce, seno, erotika v Itálii: "Jely tam jen vybrané hoštické ženy. Ty, co nebyly vybrané, jim to záviděly a rozmlouvaly. Prý se tam stále válčí a střílí, ať nikam nejezdí. Přání Zdeňka Trošky v novém roce: "Mějte se rádi a usmívejte se!"Dalo mi velkou práci je přemluvit na cestu. Když byl tento problém vyřešen, začala Kelišová přemýšlet, co tam budeme jíst. Žádné potvory z moře do pusy nedá, tak si vezla zásoby jídla na celý pobyt. Dva bochníky chleba, třicet řízků, třicet vajec vařených natvrdo, v plechovkách zavařené maso. Prejt, paštiky, sulc. Večer jsme přijeli do hotelu, měli jsme tam připravenou večeři. V jídelně bylo přítmí, na jídlo až tak moc dobře vidět nebylo. Kelišová zahlédla paellu, ochutnala ze zvědavosti a mlaskala, bylo to zadarmo. Ale jen do té doby, než šel kolem Jirka Růžička a zeptal se Kelišové, jak jí chutnají chobotnice. Z Kelišové šlo vše ven, rozbrečela se a utekla z hotelu. V noci jí přivezli policisté, zamotala se u benzínové pumpy, neuměla žádnou řeč, jen stále plakala a hledala cestu zpátky do Hoštic. Přání Zdeňka Trošky v novém roce: "Mějte se rádi a usmívejte se!"Celý ten týden, co jsme natáčeli, nedala do pusy nic, než ty své zásoby z Hoštic, ani zmrzlinu neochutnala, nebyla si jistá, jestli v ní není náhodou také rozemletá chobotnice."

Přání Zdeňka Trošky v novém roce: "Mějte se rádi a usmívejte se!"Na CD zazní mnoho příhod na téma cestování a vaření. Také historky o studiích Zdeňka Trošky ve Francii, maturitě, natáčení po světě. Dozvíme se i zajímavé kuchařské recepty.

Na závěr představení Zdeněk Troška připojil novoroční přání: "Mějte se rádi, usmívejte se, věřte tomu, že úsměv je ten nejkrásnější dárek, který si můžeme dát, nestojí nic a udělá tolikrát tolik radosti, že si to ani neumíme mnohdy představit." Závěrem ještě zdůraznil: "Dámy, vy byste se měly usmívat od rána do večera, věřte, že úsměv je vás nejkrásnější šperk."

Foto: Popron Music

Editor: Janinka
Vytvořeno: 04.01.2012 09:28
Poslední změna: 05.01.2012 08:03

RSS

Hodnocení: 4.75 (4x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz