Kultura

Mikulášský koncert The Tap Tap v Opeře i s mikulášskou nadílkou

Oslavte svátek Mikuláše s kapelou The Tap Tap a jejími hosty. V pondělí 5. prosince 2011 začíná v 18 hodin ve Státní opeře Praha velká mikulášská show se spoustou písniček, Mikulášem, čerty, anděly i s mikulášskou nadílkou. Večerem provedou Jan Kraus a Ladislav Angelovič. Mikulášský koncert uvidíte také v přímém přenosu na ČT1.

Mikulášský koncert The Tap Tap v Opeře i s mikulášskou nadílkouMikulášský koncert s The Tap Tap a jejich hosty ale také unikátní živě sehraný Večerníček o Mikulášovi v podání divadla Minor vám v pondělí 5. prosince 2011 od 18 hodin přinese Česká televize na svém 1. kanálu. Kapela handicapovaných hudebníků na svůj koncert pozvala řadu skvělých českých muzikantů. Hit Michaela Jacksona Black or White si s Tap Tap zazpívá Klára Vytisková. Uvidíte a uslyšíte Kamila Střihavku poprvé v roli Jidáše s písní Jak ze sna procitám, Známku punku v netradičním podání s Janem Haubertem z kapely Visací zámek a mnoho dalších songů s Tonyou Graves, Danem Bártou, Ondřejem Hejmou, Markem Ebenem, Xindlem X, Matějem Ruppertem a Tomášem Hanákem. Hudební zážitek umocní také další hosté, jako Královský symfonický orchestr, Pražský smíšený sbor, La Grande Bande, soubor dětské lidové muziky Notičky a talentovaný nevidomý pianista Petr Hudec. Svým tanečním představením doprovodí koncert soubor Mirabel.

Mikulášskou nadílku dostanou nejen diváci koncertu ve Státní opeře v Praze, ale všichni diváci České televize. Jedinečný díl Večerníčku o falešném Mikulášovi rozveselí nejen děti. Nejen dospělé zase pobaví závěr slavnostního večera, během kterého zazní hymna k proroctví mayského kalendáře s názvem Konec světa – zrušeno. S tou vás The Tap Tap pozvou na Koncert proti konci světa, megashow, která spojí všechnu dobrou energii k záchraně světa přesně den před koncem mayského kalendáře, 20. 12. 2012.

Výtěžek z benefičního koncertu v Opeře bude využit na pořízení technického vybavení nové budovy vzdělávacího centra STUDEO. Podpořit vzdělávání lidí s handicapem můžete také formou DMS ve tvaru DMS STUDEO na číslo 87777.

Foto: 2media.cz

Editor: Janinka
Vytvořeno: 05.12.2011 02:00
Poslední změna: 05.12.2011 02:06

RSS

Hodnocení: 5.00 (1x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz