Kultura

Pohádkový pomeranč 2011

Půlkulatý pátý ročník Pohádkového pomeranče se uskuteční 2. prosince 2011 v pražském Rock Café.

Pohádkový pomeranč
Pohádkový pomeranč
Už po páté se uskuteční netradiční benefiční akce Pohádkový pomeranč, která je korunována charitativní dražbou pomerančů, na které klasickou metodou tetují přední čeští a slovenští tatéři pohádkové postavičky z dobře známých večerníčků. Pomeranč, který po usušení vydrží roky, se tak může stát ideálním vánočním dárkem, jehož nákup má smysl a pomáhá.

Dražbou akce vrcholí, ale zdaleka nekončí. V roce 2011 se na pódiu vystřídají kapely Travise O'Neilla, The Skywalker a Slapdash Rockabilly. Mezi vystoupeními jsou připraveny soutěže o ceny a už tradiční bohatá tombola.

Slapdash Rockabilly
Slapdash Rockabilly
Výtěžek je každoročně věnován na pomoc postiženým nebo jinak znevýhodněným dětem, a ani letos tomu nebude jinak. Peníze půjdou na pražské Středisko rané péče EDA, která převážně terénními službami pomáhá rodinám, do kterých se narodilo dítě se zrakovým nebo kombinovaným postižením. Za čtyři roky existence se Pohádkovému pomeranči podařilo na dobročinné účely rozdělit přes 170 000 Kč, přičemž částku se díky narůstající oblibě akce daří každý rok zvyšovat.

Pokud přijdete do pražského Rock Café, slibují vám pořadatelé párty, která jako jedna z mála spojuje jeden z nejrozjetějších večírků s dobročinností, která je dnes tolik potřebná. Akce Pohádkový pomeranč se koná 2. prosince 2011 od sedmi hodin, vstup je zdarma a odeslání výtěžku na předem určenou organizaci bude doloženo doklady o převodu.

Editor: Janinka
Vytvořeno: 24.11.2011 08:53
Poslední změna: 25.11.2011 01:48

RSS

Hodnocení: 5.00 (1x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz