Kultura

Anna K. přichází s novým albem

Zpěvačka Anna K. v říjnu 2011 se svým hudebním a životním partnerem Tomášem Varteckým dokončila poslední úpravy její osmé řadové desky, která vyjde koncem listopadu 2011.

Anna K.
Anna K.
Úplně první píseň Holka modrooká, která vznikla na připravovanou Anna K. přichází s novým albemdesku už v roce 2010, se nyní stala předmětem velké výzvy. Anna K. totiž vyhlásila soutěž pro všechny své fanoušky o nejlepší videoklip k písni Holka modrooká. Ten se poté stane oficiálním videem k písni, dočká se odvysílání v TV a také ho uvidí návštěvníci pražškého Lucerna Music Baru. Veškeré informace k soutěži jsou zavěšené na facebookovém profilu Anny K..

K druhé písni z alba, která se jmenuje Píseň o slzách se Anna K. před časem vyjádřila: Anna K. přichází s novým albem"Tahle píseň vznikla v době, kdy jsem procházela těžkou životní zkouškou, a proto je pro mne velmi, velmi osobní. Anna K. ve studiu při natáčení desky
Anna K. ve studiu při natáčení desky
Mám ji natočenou už dlouho a čekala jsem, až se na ní budu cítit. Napsal ji můj přítel Robert Kodym po jednom našem dlouhém telefonickém rozhovoru a dokonce použil do textu některé naše společné esemesky. Dlouho jsem si přála od Roberta písničku a tohle je fakt podle mého názoru krásná věc. Natočila jsem ji s Wanastovkama a Pavlem Karlíkem a přála jsem si, aby záměrně zněla trochu jako jejich věci. To se myslím podařilo:-) S Wanastovkama jsem začínala, když mne poprvé vzali na své velké turné jako hosta, a tak budou vždy mojí srdcovou záležitostí. Anna K. přichází s novým albemTeď naši společnou píseň prostě pouštím do světa a doufám, že najde své kamarády a vrátí se mi domů bez šrámů:-)..."

Křest nového alba Anny K. proběhne 24. listopadu 2011 už tradičně v oblíbeném pražském klubu Lucerna Music Bar.

Foto: Goran Tačevski

Editor: Tereza Černá
Vytvořeno: 08.11.2011 05:09
Poslední změna: 08.11.2011 10:16

RSS

Hodnocení: 5.00 (5x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz