Knihy - Audioknihy

Vánoce s Josefem Somrem

Josef Somr namlivil audioknihy na vánoční téma, které na podzim 2011 vycházejí u vydavatelství Popron Music.

Josef Somr
Josef Somr
Při poslechu CD Šťastné a veselé Vánoce herec Josef Somr zavede své posluchače ve svém zamyšlení do mnoha příběhů tohoto období. Poutavě vypráví o významu jednotlivých svátků, o původu vánočního stromku i dárků, o vánočních pokrmech u nás i ve světě. Při poslechu koled a zajímavých příběhů si každý navodí nádhernou sváteční atmosféru.CD vychází i v dárkovém balení společně s knížkou o vánočních zvycích a tradicích.

Vánoce s Josefem SomremAudiokniha Vánoce je určena pro děti od pěti let. Malým posluchačům Josef Somr laskavou a zajímavou formou představí všechna témata patřící k Vánocům. Nejen malé posluchače zaujme povídání o vánočním stromku, vánočním kaprovi, tradičních i zapomenutých vánočních zvycích. Zazní i proč slavíme Advent, Mikuláše, Boží hod i Tři krále. Ale také to, jak se jmenuje Ježíšek ve Francii a kdo nosí dárky dětem v Itálii. K vánočnímu povídání nemůžou chybět nejznámější koledy.

Vánoce s Josefem Somrem2CD Vánoční pohádky H. CH. Andersena nabízí v interpretaci Josefa Somra další příspěvek do klenotnice českých a světových literárních pokladů, protože na CD uslyšíte půvabné zimní a vánoční příběhy, jako Sněhová královna, Smrček, Děvčátko se sirkami, Sněhulák, i další pohádky, které zahřejí při dlouhých zimních večerech.

Vánoce s Josefem SomremDalší audiokniha, která láká k poslouchání v době vánoční je CD Deset přikázání. Josef Somr poutavě vypráví o Desateru přikázání jinak, než to obvykle dělají teologové a historici na univerzitách a seminářích. Uslyšíte důležitá fakta, historické souvislosti a také názory několika odborníků, kteří Desatero studovali a vykládali a také několik příběhů, které nám pomohou porozumět vzniku Desatera a pochopit je ve starověké i dnešní praxi. Při poslechu CD zažijete chvíle rozjímání i Vánoce s Josefem Somremzamyšlení.

Neopakovatelnou atmosféru Vánoc tentokrát "ve staré dobré Anglii" prožijete s Josefem Somrem při poslechu audioknihy Vánoční koleda. Známý herec je v roli skrblíka Scrooge excelentní a jeho strhující vyprávění činí z této audioknihy jedinečný posluchačský zážitek.

"Budu rád, když se lidé při poslechu těchto CD s vánočními koledami a vyprávěním o historii vánočních svátků na chvíli zastaví a uvědomí si pravé poselství Adventu," prozradil Josef Somr. Pozvěte o letošních Vánocích do sváteční atmosféry i herce Josefa Somra, který svým poutavým povídáním v předvánočním čase navodí dokonalou atmosféru pro nejkrásnější dny v roce a připomeňte si spolu s ním i vy vánoční náladu nebo některé tradiční lidové zvyky.

Editor: Janinka
Vytvořeno: 20.10.2011 01:20
Poslední změna: 24.10.2011 08:55

RSS

Hodnocení: 4.97 (33x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2021, webmaster@people.cz