Kultura

Justin Bieber vydává své první vánoční album

Americký krasavec Justin Bieber, který je jedním z nejúspěšnějších interpretů poslední dekády, fanouškům nadělí v roce 2011 první vánoční album. Pod názvem Under The Mistletoe ho v obchodech najdeme poslední říjnový den roku 2011.

Justin Bieber Under The Mistletoe
Justin Bieber Under The Mistletoe
Album Under The Mistletoe nabídne celkem jedenáct skladeb, přičemž z velké části jde o předělávky známých vánočních písní, kterým dal Justin Bieber novou tvář a sound 21. století. Zpěvák a jeho tým neponechali nic náhodě a do studia si při natáčení pozvali i několik slavných hostů. Na desce tak zapěje například i Usher, kapela Boyz II Men, rapper Busta Rhymes nebo zpěvačka Mariah Carey, která s Justinem přezpívala její legendární vánoční hit All I Want For Christmas Is You.

Justin Bieber
Justin Bieber
18. října 2011 uvidíme ve světové premiéře video pilotního singlu z nové desky, kterým je skladba Mistletoe. Tento song pro Justina složilo a produkovalo kanadské duo The Messengers, které má na triku i jeho nedávný velký hit Never Say Never. Videoklip k písni zpěvák natáčel koncem září 2011 v americkém městě Franklin ve státě Tennessee, režie se ujal Roman White, který tutéž úlohu přijal i při natáčení klipu k písni One Less Lonely Girl.

Pokud patříte mezi příznivce tzv. deluxe verzí, určitě si jí nenechte ujít. Dočkáte se totiž mnoha bonusů. Především na CD najdete čtyři další vánoční písně, mimo jiné i Justinovu interpretaci legendární Silent Night a nebude chybět ani přibalené DVD. To bude obsahovat téměř půlhodinový dokument o natáčení desky a videoklip k písni Pray.

Foto Universal Music

Editor: Tereza Černá
Vytvořeno: 12.10.2011 10:44
Poslední změna: 17.10.2011 08:58

RSS

Hodnocení: 3.67 (3x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz