Knihy

Audioknihy pro děti Staré pověsti české a Staré řecké báje a pověsti

Pokud děti nechtějí číst, mohou třeba poslouchat. A právě pro ně Nakladatelství Fragment vydalo 2 audioknihy Staré pověsti české a Staré řecké báje a pověsti.

Audioknihy pro děti Staré pověsti české a Staré řecké báje a pověstiStaré pověsti české i Staré řecké báje a pověsti převyprávěla autorka Jana Eislerová tak, aby jim snadno porozuměly i malé děti. Na obou audioknichách dětem vypráví příběhy z naší i řecké historie herec Vladimír Brabec.

Audioknihy pro děti Staré pověsti české a Staré řecké báje a pověstiDěti se mohou při poslechu audioknihy Staré pověsti české zaposlouchat do příběhů o praotci Čechovi, Krokovi a jeho dcerách, Libuši a Přemyslovi, Bivojovi nebo o králi Ječmínkovi. Celkem audiokniha obsahuje 21 pověstí.

Audiokniha Staré řecké báje a pověsti přináší 26 příběhů z řecké mytologie. Děti se seznámí například s Prométheem, Iasonem, Perseem, Achillem, Orfeem a Eurydikou či trojským koněm. Dozvědí se také proč Řekové vyhlásili válku Trojanům, jak se krotí Kerberos nebo co zažil Odysseus na ostrově Kyklopů a jaká dobrodružství ho potkala na moři.

Obě audioknihy ve formátu MP3 jsou ideální na cesty autem, jako pohádka před spaním i pro přípravu do školy.

Editor: Janinka
Vytvořeno: 12.10.2011 09:38
Poslední změna: 14.10.2011 09:58

RSS

Hodnocení: 4.56 (18x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2022, webmaster@people.cz