Kultura

Prague Fashion Weekend 2011

Centrum historické Prahy opět ovládne špičková móda, inspirace, show a krásné ženy. Po velkém úspěchu premiéry v roce 2010 se 24. a 25. září 2011 do Pařížské ulice v Praze vrací Prague Fashion Weekend. Jen pro tuto příležitost vyroste uprostřed nejexkluzivnější ulice v metropoli unikátní přehlídkové molo, jedno z nejdelších ve střední Evropě. Modelky se předvedou v kreativních choreografiích zkušeného Jana Kňourka.

Prague Fashion Weekend 2011Prague Fashion Weekend nabídne návštěvníkům to nejlepší z dílen tuzemských a světových módních návrhářů i zahraničních značkových butiků mezi kterými nechybí Victor & Rolf – butik Obsession, iBLUES, Marella, Bogner, Airfield, Corneliani, Pietro Brunelli, Anima Tua, Pinko, Magic Child a R. Cavalli. Prague Fashion Weekend 2011Českou republiku reprezentují pozoruhodné kolekce Taťány Kováříkové, Evy Beránkové, Martiny Nevařilové, Zuzany Veselé, Táni Havlíček, LaFemmeMiMI, Hany Havelkové, Jaroslavy Procházkové, E.daniely, Hany Stocklassové, Brice Mensaha, Hany Sedláčkové, Beáty Rajské, Mirky Talavaškové, Ivany Folové. Slovensko má zastoupení v Zuzaně Bottkové a zahraniční zastupuje Venezuelská návrhářka Yianniny DI Leonardo.

Prague Fashion Weekend 2011V originální fashion aréně dostanou prostor také mladí talentovaní designéři z české a slovenské návrhářské scény. Právě jim je určena soutěž New Fresh Style 2011. Mezi finalisty jsou Libor Komosný, LAFORMELA-Antonín Soukup, Ivana Kaňovská, Marie Červinková, Katarina Halasová, Tereza Ujevičová, Viktoria Vittori, Veronika Kostková, Lucie Kordačová a Lucie Králová. O vítězi rozhodne odborná porota v čele s respektovaným módním tvůrcem Pavlem Ivančicem.

Prague Fashion Weekend 2011Prague Fashion Weekend po oba dny nabídne dva bloky přehlídek. V sobotu 24. září 2011 se představí nejlepší modely domácích a zahraničních návrhářských špiček, v neděli 25. září 2011 pak vybrané modely značek sídlících v Pařížské ulici a okolí. Sobotní večer je vyhrazen pro přehlídku světové módní značky. Prague Fashion Weekend 2011Součástí nabitého programu jsou atraktivní doprovodné performance, známí DJs, prezentační akce ve vybraných buticích v Pařížské a okolí spojené s prodlouženou otevírací dobou.

Návštěvníky čeká gejzír přehlídek a zajímavého programu, v rámci kterého si mohou prohlédnout aktuální kolekce předních návrhářů a značek. Můžeme se těšit na to nejlepší ze světových trendů, stejně jako v Paříži, Miláně nebo New Yorku. Pražský módní festival otevírá okno do světa fashion a evropského designu. Prague Fashion Weekend je známka kvality, originality a inspirace. Podrobnosti o akci i přesný program najdete na stránkách Fashionweekend.cz.

Editor: Janinka
Vytvořeno: 11.09.2011 01:20
Poslední změna: 13.09.2011 05:18

RSS

Hodnocení: 4.86 (7x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedené



Copyright © mars69 2000-2024, webmaster@people.cz