Kultura

Wohnout vydává nový hudební produkt

Skupina Wohnout přináší na trh nový hudební výrobek. Album Našim klientům s netradičním obalem vyjde 13. června 2011. Kapela navíc pro příznivce chystá vlastní noviny.

Wohnout
Wohnout
"Zaměstnanci naší firmy Wohnout Našim klientům
Wohnout Našim klientům
zvýšili v poslední době produktivitu práce a výsledkem toho je patnáct písní na nové desce. Novinka je určena výhradně našim klientům, kteří dostanou v balíčku kromě originálních refrénů i party nazpívané našimi kolegy z konkurenčních firem, jako Vaškem Bláhou z Divokýho Billa, Márdim z Vypsaný Fixy, či Tomášem Hajíčekem z Krucipisku," tvrdí Matěj Homola, člen firmy Wohnout.

Album Našim klientům obsahuje hned několik zajímavostí. Wohnout vydává nový hudební produktNetradiční je i duet se zpěvačkou Andreou Plíškovou, či spolupráce se smyčcovým sextetem Hněddé smyčce. Kapela nové album představí na živo několika písněmi v letním playlistu, na křest alba ve velkém stylu si "klienti" počkají do listopadu 2011.

Skupina Wohnout připravuje i vydání vlastních novin, které jsou redakčně zcela v režii členů kapely a jejich přátel. K dostání budou zdarma na každém festivalu kde Wohnouti vystupují, nebo k objednání na webu kapely.

Více informací se dozvíte na webu Wohnout.cz nebo Facebook.com/wohnouti.

Editor: Tereza Černá
Vytvořeno: 09.06.2011 08:52
Poslední změna: 09.06.2011 09:05

RSS

Hodnocení: 4.75 (4x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz