Společnost - Pozvánky

Výstava pro kočku

13. umísťovací výstava opuštěných koček, které se účastní útulky z celé České republiky, se koná v neděli 8. května 2011 ve Chvalské tvrzi v Praze - Horních Počernicích.

Výstava pro kočkuZa Kočky-online.cz vás zveme na největší umísťovací výstavu opuštěných koček v Čechách s názvem Výstava pro kočku. Cílem akce je najít nový domov pro co největší počet koček z útulků a získat krmení pro ty, které si noví majitelé neodnesou, tedy především nechtěná koťata, která se s každým jarem do péče útulků a ochranářských organizací dostanou. Proto je vstupenkou na výstavu konzerva krmení pro kočky, kterou je možné koupit na místě.

Ve Chvalské tvrzi bude k vidění zhruba 150 koček a koťat, která se těší na nový domov. Většinou se jedná o bytové mazlíčky, Výstava pro kočkumezi vystavenými zvířaty se ale najdou i kočky vhodné k domku se zahradou. Seznámit se budete moci s kočičími dorostenci, kteří potěší vaše dítě, i rozšafnými staršími kočkami, které snadno zapadnou do poklidného života většiny rodin. Všechny vystavované kočky jsou vakcinované a v dobrém zdravotním stavu, který ještě na místě prověří veterinář. U zvířat starších 8 měsíců je samozřejmostí kastrace. Kočky, jež na výstavě uvidíte, momentálně žijí v některém z 10 soukromých útulků. Akce se účastní pozvané útulky z Prahy a okolí, Klecan, Kladna, Berouna, Loun, a Hodonína na Moravě. Právě pro tato zařízení jsou určeny konzervy, které se získají ze vstupného. Umožní nakrmit další kočky a koťata, dokud se i pro ně nenajdou vhodné domovy.

Výstava pro kočkuZájemci o adopci zvířete ocení, že si mohou svého budoucího domácího mazlíka vybrat z více než stovky koček různého vzhledu i povahy. Výstava je příležitostí najít dobrý domov pro zvířata z lokalit, kde je o kočky minimální zájem a krmení, které se vybere na "vstupenkách" a od sponzorů, zásadním způsobem pomáhá soukromým útulkům uživit jejich svěřence.

Pro děti je přichystán tradiční výtvarný program. Navíc děti, které přinesou na výstavu vlastnoručně namalovaný obrázek kočky na čtvrtce velikosti A4, mají vstup zdarma.

Na výstavě si budete moci koupit za výhodné ceny chovatelské potřeby, Výstava pro kočkujako krmivo, stelivo, kočičí toalety, hračky, škrabadla, pamlsky či vitamíny pro své domácí mazlíčky. Prodej zajišťuje eShop KočičíObchůdek.cz. Pokud si objednáte zboží z jeho internetové nabídky a nákup zaplatíte do pondělí 2. května 2011, můžete ušetřit za poštovné a nechat si vybrané chovatelské potřeby dovézt na výstavu. Stejným způsobem můžete nakoupit krmivo či chovatelské potřeby i pro útulky, které se výstavy účastní. Váš dar jim bude předán na místě. Prodávány budou i různé kočičí drobnosti v útulkovém charitativním obchůdku.

Podrobnosti naleznete na webu Kocky-online.cz.

Editor: Janinka
Vytvořeno: 28.04.2011 09:30
Poslední změna: 29.04.2011 05:42

RSS

Hodnocení: 5.00 (5x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz