Kultura

Plain White T’s se hlásí s novou deskou a novým hitem!

Americká pop-rocková kapela Plain White T’s byla doposud spojována především s jedním obrovským hitem. Skladba Hey There Delilah udělala z této partičky v roce 2007 téměř přes noc obrovské hvězdy. Nyní se pánové vrací nejen s novým hitem, ale natočili i zbrusu nové studiové album.

Plain White T’s
Plain White T’s
Nová deska pětičlenné pop-rockové kapely Plain White T’s z Illinois se jmenuje Wonders Of The Younger a vyšla počátkem prosince 2010. Deska přináší celkem čtrnáct písní a její vydání uvedl singl nazvaný Rhythm Of Love.

I když to Plain White T’s dokážou na koncertech pořádně rozbalit a Plain White T’s - Wonders Of The Younger
Plain White T’s - Wonders Of The Younger
považují se hlavně za rockovou kapelu, na zmiňovaném pilotním singlu nové desky se opět představují z té romantičtější stránky. Příběh této písně je totiž velmi podobný příběhu hitu Hey There Dalilah. I skladba Rhythm Of Love byla napsána frontmanem Tomem Higgensonem, který chtěl udělat dojem na dívku svého srdce. Úspěchu na první poslech chytlavého singlu napomáhá i velmi zdařilé video, které kapela natočila na pláži společně ve společnosti svých přátel. Krátce po vydání alba se Plain White T’s vydají na velké světové turné, kde nové písně představí svým fanouškům. Evropské zastávky jsou předběžně naplánovány na léto roku 2011

Foto Universal Music

Editor: Tereza Černá
Vytvořeno: 30.12.2010 09:11
Poslední změna: 03.01.2011 12:19

RSS

Hodnocení: 4.00 (3x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2019, webmaster@people.cz