Kultura

Annie Lennox na rok 2010 přichystala vánoční album

Zpěvačka Annie Lennox na podzim 2010 ukáže svou romantickou duši. Pro své fanoušky totiž natočila speciální vánočním albem.

Annie Lennox
Annie Lennox
Annie Lennox je novou posilou ve stáji Universal Music a za první společný projekt s tímto vydavatelstvím bylo vybráno natočení speciálního vánočního alba, které dostalo název A Christmas Cornucopia. Deska bude obsahovat nevšední interpretaci těch nejkrásnějších vánočních koled, kterým sametový hlas Annie dodal punc naprosté dokonalosti.

Jak sama zpěvačka nedávno uvedla, nahrávání této desky pro ni byla opravdu velká radost, neb šlo o splněné přání, které nosila v hlavě již řadu let. Zmiňované vánoční album ale nabídne i jednu naprosto novou píseň, kterou Annie Lennox na rok 2010 přichystala vánoční albumAnnie Lennox složila speciálně pro tuto desku. Půjde o skladbu Universal Child.

"Vždy jsem si přála natočit nadčasové album, které lidé budou milovat i po mnoha letech. Budu velmi ráda, když deska A Christmas Cornucopia’ bude právě takovým albem," uvedla k novému projektu sama zpěvačka.

Připomeňme, že Annie Lennox je jednou z nejúspěšnějších zpěvaček posledních desetiletí. Na svém kontě má mnoho úspěšných sólových alb, ale největšího úspěchu dosáhla v 80. a 90. letech, kdy jí celý svět znal jako polovinu velmi úspěšného dua Eurythmics. To tvořila společně s kytaristou a zároveň i tehdejším životním partnerem Davem Stewartem. Doposud prodala přes osmdesát miliónů alb, na svém kontě má čtyři ceny Grammy, jedenáct ocenění Brit Awards nebo dva Zlaté Glóby.

Nalaďte se na vánoční čas s novým albem Annie Lennox A Christmas Cornucopia, které vydá 22. listopadu 2010.

Foto Universal Music

Editor: Tereza Černá
Vytvořeno: 08.11.2010 01:09
Poslední změna: 08.11.2010 02:37

RSS

Hodnocení: 5.00 (5x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz