Kultura

Bryan Adams potěší fanoušky výjimečným živým albem

Kanadský dřevorubec Bryan Adams o sobě po čase opět dává vědět. Již první listopadový den roku 2010 totiž vydá další album. Půjde o živák, který nabídne jeho největší hity ve zbrusu nové podobě.

Bryan Adams potěší fanoušky výjimečným živým albemNové album Bryana Adamse ponese název Bare Bones a bylo natočeno během několika koncertů na jaře roku 2010, kdy Adams dojížděl svou Bare Bones Tour. Toto turné započal již v roce 2008 a bylo takovým malým experimentem. Bryan se totiž na něj vydal úplně sám jen s kytarou.

Bryan Adams
Bryan Adams
"Vlastně všechny moje hity vznikly stejně. Seděl jsem někde v nějaké místnosti s kytarou a zapisoval jsem si noty. Následně jsme skladby natočili s kapelou. Do projektu MTV Unplugged v roce 1996 jsem nikdy nedokázal vidět své písně v jiném světle a dokázat je i jinak podat publiku," uvedl k celému projektu sám Bryan Adams, který na této desce opětovně potvrzuje svoje dlouholeté kvality.

Vydání desky Bare Bones ovlivnily i velmi pozitivní reakce na celé turné. Jak Bryan Adams uvedl, fanoušci se dožadovali záznamu z posledního turné, kdy zpěvák jezdil po celém světě jen za doprovodu kytary, klavíru a harmoniky. Navíc díky tomu, že Bryan Adams vydal za svou kariéru více než šedesát singlů, nebylo vůbec jednoduché, aby vybral na desku to nejlepší. Bryan Adams potěší fanoušky výjimečným živým albemProto do finálního výběru tracklistu zapojil právě i fanoušky, kteří o svých oblíbených skladbách hlasovali na jeho internetových stránkách a přes jeho Twitter. Deska nakonec přinese dvacet skladeb, které tvoří průřez kariéry tohoto rockera, který se v hudebním průmyslu pohybuje již téměř třicet let. Fanoušci se tak dočkají syrového a velmi osobního podání takových klasik, jak jsou hity Lets Make A Night To Remember, Please Forgive Me, Heaven, Only Thing That Looks Good On Me Is You, Cloud Number 9 a samozřejmě i (Everything I Do) I Do It For You.

Dodejme, že Bryan Adams za dobu své kariéry stihl prodat vice než 65 miliónů desek a na svém kontě má před dvacet celosvětových hitů a desítky prestižních ocenění za prodej svých alb.

Bryan Adams přichází s deskou svých největších hitů. Ty tentokrát prezentuje pouze za doprovodu kytary a klavíru. Tento skvost vyjde pod názvem Bare Bones 1. listopadu 2010.

Foto Universal Music

Editor: Tereza Černá
Vytvořeno: 04.10.2010 12:30
Poslední změna: 09.10.2010 10:46

RSS

Hodnocení: 5.00 (3x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2024, webmaster@people.cz