Osobní deníček

Axe Twist party roztančí Music Club Zámek Choltice

Líbila se vám flirtovací reklama z výtahu na Axe Twist? Můžete ho vyzkoušet a třeba i něco podobného zažít na party, která 24. dubna 2010 roztančí Music Club Zámek Choltice. Vedle super setů DJů čeká na návštěvníky atraktivní program a soutěž o skvělé ceny.

Axe Twist party roztančí Music Club Zámek CholticeNový Axe Twist v sobě ukrývá vůni, která se mění. A stejně nezapomenutelná jako měnící se vůně Axe Twist bude i party v sobotu 24. dubna 2010 v Music Clubu Zámek Choltice.

Axe Twist party roztančí Music Club Zámek CholticeTajemství a výjimečnost nového deodorantu Axe Twist spočívá v jeho extrémně vzrušující svěží vůní, která se během dne promění v jemnou a přitažlivou a dodá svému nositeli ten pravý pocit sebejistoty při flirtování. Dnešní moderní hektická doba klade na mladého muže vysoké nároky. Pokud chce uspět v tvrdé konkurenci, nesmí dopustit, aby se s ním žena nudila. Proto je čas na změnu, a proto přichází Axe Angels, osm sexy dívek vyléčí z nesmělosti i ty nejstydlivější. Cílem jejich celoroční mise po českých klubech bude naučit kluky umění svádění. Axe Twist party roztančí Music Club Zámek CholticeLéto je za dveřmi, tak kdo by ho chtěl strávit sám?

Axe Twist udrží zájem holek a postará se o zábavu. Vedle super setů DJů čeká na návštěvníky Axe Twist párty další atraktivní program a soutěž o skvělé ceny. Kluci si budou moci ve flirtovací hře otestovat své sváděcí fígly. A vítězové rozhodně neodejdou s prázdnou.

Foto Blue Gekko

Editor: Tereza Černá
Vytvořeno: 20.04.2010 10:08
Poslední změna: 27.04.2010 07:39

RSS

Hodnocení: 2.40 (5x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2024, webmaster@people.cz