Kultura

Výstava fotografií Ariel - inovace, které změnily život žen

Unikátní výstava fotografií fotografa Davida Krause nazvaná Ariel – inovace, které změnily život žen představuje veřejnosti vybrané vynálezy a objevy, které pro ženy znamenaly zásadní přelom a zjednodušení jejich života. Výstavu pořádá značka Ariel u příležitosti představení svého inovativního výrobku, kterým jsou Ariel gelové kapsle.

Mikrovlnná trouba
Mikrovlnná trouba
Mikrovlnná trouba, Podprsenka
Podprsenka
nylonové punčochy, napařovací žehlička nebo třeba fén či řasenka patří k takovým drobnostem, které nyní ženy používají prakticky každý den. Uměli bychom si bez nich představit dnešní život? Jak by se současné ženy cítily bez pohodlí podprsenky, elegance kalhotového kostýmu či výhod automatické pračky? Ani si neuvědomujeme, jakou revoluci věci dnes tak běžné způsobily v životech našich maminek, babiček a v některých případech i prababiček.

Praktické vynálezy nejen pro ženy v pražském obchodním centru Arkády Pankrác ukazuje výstava velkoformátových snímků známého fotografa Davida Krause s názvem Ariel – inovace, které změnily život Gábina Partyšová a David Kraus
Gábina Partyšová a David Kraus
žen.

Na vystavených fotografiích představují tři populární české herečky Mahulena Bočanová, Adéla Gondíková a Markéta Hrubešová 12 převratných výrobků, které změnily život žen Nylonové punčochy
Nylonové punčochy
po celém světě, a to elektrickou pračku, vysavač, napařovací žehličku, vysoušeč vlasů, moderní podprsenku, nepostradatelnou řasenku, rtěnku, praktický kufr na kolečkách, sexy nylonové punčochy, teflon, kalhotový kostým a mikrovlnnou troubu. Každá z fotografií představuje výrobek s trochou nadsázky a ve stylu doby jeho vzniku.

Slavnostní zahájení výstavy
Slavnostní zahájení výstavy
Výstavu Ariel – inovace, které změnily život žen najdete v obchodním centru Arkády Pankrác v Praze, kde bude výstava ve dnech 15. až 29. dubna 2010 vždy od 7 do 21:30 hodin zdarma přístupna veřejnosti.

Přijďte si na chvíli udělat malou procházku zpátky časem a seznámit se s největšími milníky v životě žen.

Foto David Kraus a Communication Works

Mahulena Bočanová s řasenkou
Mahulena Bočanová s řasenkou

Rtěnka
Rtěnka
Markéta Hrubešová
Markéta Hrubešová
Markéta Hrubešová s fénem
Markéta Hrubešová s fénem
Kalhotový kostým
Kalhotový kostým
Vysavač
Vysavač
Mahulena Bočanová-Elektrická pračka
Mahulena Bočanová-Elektrická pračka
Teflonová pánev
Teflonová pánev
Žehlička
Žehlička
Adéla Gondíková s kufrem na kolečkách
Adéla Gondíková s kufrem na kolečkách

Editor: Janinka
Vytvořeno: 10.04.2010 02:23
Poslední změna: 11.05.2010 10:23

RSS

Hodnocení: 4.83 (6x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz