Společnost

Apocalyptica připravuje nové album na léto 2010

Finští cello-rockeři z kapely Apocalyptica ohlásili na léto 2010 vydání nového alba, které bude následovat jejich veleúspěšné album Worlds Collide z roku 2007.

Apocalyptica připravuje nové album na léto 2010Nová deska skupiny Apocalyptica připravuje nové album na léto 2010Apocalyptica bude následovat veleúspěšné album Worlds Collide z roku 2007, na kterém byla i skladba I Don’t Care, kterou produkoval Howard Benson a která se umístila na první příčce hitparády časopisu Billboard. Frontman kapely Three Days Grace, Adam Gontier, nazpíval vokály a natočil skvělý videoklip, který se držel na předních příčkách rockových hitparád téměř celý rok.

Na sedmém studiovém albu může fanoušky potěšit větší podíl produkce Howarda Bensona a také silné umělecké vedení pod taktovkou Joe Barresiho, který je v současnosti ve Finsku a s apokalyptickým kvartetem dolaďuje poslední detaily. Apocalyptica připravuje nové album
Apocalyptica připravuje nové album
Na projektu se společně s dalšími utajovanými hosty podílel také Dave Lombardo ze Slayer. Apocalyptica připravuje nové album na léto 2010Tři vystudovaní klasičtí cellisti Eicca Toppinen, Paavo Lötjönen, Perttu Kivilaakso a bubeník Mikko Sirén v současné době dodávají finské prvky do nahrávek a připravují se na svoji únorovou invazi v hale Kaapelitehdas, kde se odehraje světově proslulý finský metalový veletrh. Začátkem března 2010 se kapela Apocalyptica vrací do Los Angeles, kde se bude připravovat na mezinárodní vydání očekávaného alba.

Více informací o kapele Apocalyptica naleznete na oficiálních webových stránkách Apocalyptica.com.

Foto Sony Music

Editor: Tereza Černá
Vytvořeno: 03.04.2010 03:13
Poslední změna: 07.04.2010 08:37

RSS

Hodnocení: 4.40 (5x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2023, webmaster@people.cz