Kultura

New Year’s Akropolis Circus aneb na Silvestra do Paláce Akropolis

Poslední den starého roku i začátek roku nového budou patřit všechny scény Paláce Akropolis tanci, dobré muzice i zajímavým performance. Silvestrovký večer nabídne každému něco, třeba ve stylu ethno, funky, latin či house.

New Year’s Akropolis Circus aneb na Silvestra do Paláce AkropolisA na jaké silvestrovské menu se můžete v Paláci Akropolis těšit:
Třeba Hamid Mantu – Hamilton Lee, kapelník a producent londýnského hudebního seskupení  Transglobal  Underground se předvede ve svém exkluzivním setu v duchu world fusion. TGU se ve svých produkcích specializuje na spojování orientálních a afrických hudebních stylů.

New Year’s Akropolis Circus aneb na Silvestra do Paláce AkropolisKaliyuga Sound je seskupení DJs a producentů prezentující world music ve všech možných podobách. Od tradičních folklórních forem, přes různorodé fůze kombinované se současnými tanečními postupy, až po experimentální elektroniku. V klubovém podání je však nejčastější fůze taneční hudby s vlivy Indie, Orientu, Balkánu, ale i Afriky a latinsko-amerických rytmů. S Kaliyuga Sound spolupracuje na živo i mnoho dalších muzikantů, převážně perkusionistů. Na perkuse tentokrát vystoupí např. Al-esh ze skupiny Al-Yaman, která v únoru v Paláci Akropolis bude křtít své nové album.

New Year’s Akropolis Circus aneb na Silvestra do Paláce AkropolisProjekt New Chanting Generation je složený z ansámblu bhútovických bubeníků, tradičně vystupujících na Trutnovském festivalu, a DJ AK-47, který přidá elektronické spodky. Spojení taneční hudby položené na rovných beatech a indické tradiční duchovní hudbě doplní vystoupení  taneční performance Krishna tanečnic.

Show La Putyka (Autor: Martin+Faltus)
Autor: Martin+Faltus
Show La Putyka
DJ Romario patří mezi Djs residenty Paláce Akropolis. Hraje od  old school rytmů-r´n b přes latin, funk a jazz- world music. Chybět nesmí stálice Paláce Akropolis Los Fishos Acidos vs Stardust DJs.

Jistě nezklame ani performance souboru alternativního divadla La Putyka, který už mnohokrát přesvědčil, že neumí zklamat.

V Paláci Akropolis startuje Silvestr 31. prosince 2009 v 19:30 hodin. Předprodej lístků je zajištěn v kavárně Paláce Akropolis, v síti Ticketpro.cz a Ticketportal.cz do 15. prosince za 250 Kč, do 30. prosince za 300 Kč a na místě za 350 Kč.

Editor: Tereza Černá
Vytvořeno: 30.12.2009 01:00
Poslední změna: 09.01.2010 11:54

RSS

Hodnocení: 4.67 (3x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2019, webmaster@people.cz