Společnost

Osmany Laffita předvedl na Rohanském ostrově kolekci na jaro - léto 2010

Letmá prohlídka Osmanyho návrhů odhaluje oslnivý, ženský, provokativní a smyslný styl, který svědčí o jeho přirozené nevázanosti. Rozumí ženskému tělu a respektuje ho. Návrhář si libuje v náročných materiálech, ze kterých vytváří inovativní oblečení s drobnou dávkou nostalgie a připomenutím velkých klasiků. Móda od Osmanyho Laffity je určena pro ženy vyhledávající eleganci, které se nebojí vystoupit z davu a chtějí se oblékat kreativně. A nejinak tomu bylo i při představení modelů pro sezonu jaro - léto 2010.

Osmany Laffita předvedl na Rohanském ostrově kolekci na jaro - léto 2010Nikdy nezapomeň na to, odkud pocházíš. Osmany Laffita předvedl na Rohanském ostrově kolekci na jaro - léto 2010Pod tímto výstížným názvem uvedl Osmany Laffita svou již dvacátou kolekci ve své kariéře módního návrháře.

"První kolekci jsem předvedl před 10 lety zde na druhé straně řeky v Holešovickém přístavu, který už dnes neexistuje. Poslední kolekce je plná mých vzpomínek na rodnou Kubu, ale také vzpomínek spojených s mou adoptivní krajinou, Českou repoublikou," říká Osmany Laffita se vždy přítomným úsměvem na tváři.

"Móda je o budoucnosti, ale vždy se snažím ve všech svých modelech zachovat určitý klasický prvek. Víte, je důležité si uvědomit, že tohle všechno je jen součástí show, a show nemůžete zaměňovat za realitu, jinak se v tom ztratíte! Oblékání a móda je show. Nezapomeňte, že i když se večer svléknete z nádherných šatů, pořád chcete zůstat tím, kým jste byli," říká exotický módní návrhář, původem z Kuby.

Osmany Laffita předvedl na Rohanském ostrově kolekci na jaro - léto 2010Pro příští sezonu jsou látky velice vzdušné a ladně obepínají tělo v pohybu. Osmany Laffita předvedl na Rohanském ostrově kolekci na jaro - léto 2010Celá kolekce je nenásilnou provokací zachycující vztah mezi materiálem a pohybem. Je také neobyčejnou symbiózou mezi materiálem a barvou, ve které dominantní roli mají bílá a černá smíchané s výraznou sadou světlých barev. Osmany si pohrává s hedvábnými tkaninami, krajkami a vyšívkami jak v dámské kolekci, tak překvapivě i v kolekci pánské. "Nové modely se doslova těší na silný letní vítr. Právě v něm nejlépe vyniknou přírodní materiály a zejména hedvábí," říká Osmany. "To je také důvod, proč jsme je rozhodli předvést poslední kolekci na této nádherné lodi."

Materiály použité v pánské kolekci jsou odvážně třpitivé a v kombinaci s klasickými střihy jí dodávají senzační mladistvý efekt. Kalhoty nejsou střižené tak "na tělo" jak v předchozích sezonách, ale jsou spíše mrkvového střihu.

Na druhé straně, Osmany Laffita předvedl na Rohanském ostrově kolekci na jaro - léto 2010boty zůstaly neuvěřitelně vysoké. "Myslím, že po těch letech se už i moje modelky konečně Osmany Laffita předvedl na Rohanském ostrově kolekci na jaro - léto 2010naučily, jak chodit v botách s tak vysokými podpatky," směje se Osmany. "Ženy na vysokých podpatcích prostě miluji! Dělá je to tak sexy a totálně mění anatomii. Vysoké podpatky na ženě zvýrazní to nejlepší." Tentokrát jsou boty ve stylu sandálů s otevřenou špičkou na vysokých jehlových podpatcích, doplněné, jak jinak, krystaly, Osmanyho obchodní známkou.

Celá kolekce je završena kabelkami a pásky bohatě osázenými třpitkami a kamínky.

Hlavní hvězdou Osmanyho přehlídky kolekce jaro – léto 2010 byla modelka Simona Krainová, která předvedla několik elegantních modelů a navíc ukázala svoje sexy tělo v bílých plavkách. Na módní přehlídce Osmany Laffity nechyběla ani modelka Iva Kubelková, Kateřina Průšová, Diana Kobzanová nebo čokoládová Ndeshi Panda Nangolo.

Osmany Laffita předvedl na Rohanském ostrově kolekci na jaro - léto 2010Osmany Laffita předvedl na Rohanském ostrově kolekci na jaro - léto 2010Osmany Laffita předvedl na Rohanském ostrově kolekci na jaro - léto 2010Osmany Laffita předvedl na Rohanském ostrově kolekci na jaro - léto 2010Osmany Laffita předvedl na Rohanském ostrově kolekci na jaro - léto 2010

Editor: Janinka
Vytvořeno: 21.09.2009 02:43
Poslední změna: 02.10.2009 02:47

RSS

Hodnocení: 4.67 (12x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2021, webmaster@people.cz