Společnost

Den dobrých skutků společně se soutěží Muž roku 2008

Jako každoročně, tak se i letos uskuteční 22. a 23. srpna 2008 v Náchodě celorepubliková akce Den dobrých skutků, která bude spojena s finále exkluzivní celorepublikové soutěže Muž roku ČR 2008 a Muž roku SR 2008 a také koncertem Nadi Urbánkové a skupiny Bokomara.

David Novotný s finalisty Muže roku
David Novotný s finalisty Muže roku
Den dobrých skutků je charitativní akcí určenou David Novotný s jedním z finalistů
David Novotný s jedním z finalistů
především postiženým dětem a lidem, kteří do Náchoda zavítají na koncert z celé České republiky z celkem deseti stacionářů, ústavů a dětských domovů. Celý výtěžek z akce pak bude věnován Stacionáři Cesta v Náchodě, Stacionáři Nona v Novém Městě nad Metují a Dětskému domovu v Pardubicích.

A tentokrát soutěž přichází s novinkou. Letos poprvé se bude volit i Muž roku Organizátor soutěže David Novotný a europoslankyně Jana Bobošíková
Organizátor soutěže David Novotný a europoslankyně Jana Bobošíková
Slovenské republiky. „Myslím si, že to samotnou soutěž oživí a proč ji neudělat mezinárodní, když se mi stále častěji ozývali i kluci ze Den dobrých skutků společně se soutěží Muž roku 2008Slovenska", dodává David Novotný, který je pořadatelem soutěže Muž roku ČR i SR.

Letošní záštitu nad touto akcí převzali Jana Bobošíková, poslankyně Evropského parlamentu a členka výboru pro regionální rozvoj, ministrně pro lidská práva v ČR Džamila Stehlíková, starosta polského města Kudowa Zdroj Czeslaw Krecichwost, slovenský velvyslanec v ČR Ladislav Ballek a primátor Bratislavy Andrej Ďurkovský.

Den dobrých skutků společně se soutěží Muž roku 2008Letošní ročník bude v přímém Den dobrých skutků společně se soutěží Muž roku 2008přenosu na webových stránkách Ambrosia-tv.cz, kde i vy můžete sledovat v přímém přenosu Muže roku 2008. Již podeváté se uskuteční soutěž Muž roku 2008, která se bude konat v pátek 22. srpna 2008 od 20.00 hodin. Z celkového počtu 854 přihlášených uchazečů, mezi nimiž v letošním roce převládali studenti, barmani a podnikatelé, bylo vybráno dvanáct finalistů, šest z České republiky a šest ze Slovenska. Porotkyně Jana Bobošíková a Petra Paroubková
Porotkyně Jana Bobošíková a Petra Paroubková
Při finále se utkají v disciplínách jako je představení sebe sama, otázka z poroty, promenáda Muži roku zazpívá Ali Amiri
Muži roku zazpívá Ali Amiri
ve spodním prádle firmy Styx a ve volné disciplíně. Celým večerem budou provázet krásné moderátorky Lucie Koňaříková-Salamé a Erika Judínyová.

V porotě Muže roku zasednou známé osobnosti z kulturního, společenského a politického života. Mezi nimi například Kateřina Kristelová, Eva Aichmajerová, Nikol Štíbrová, Naďa Urbánková, Lucie Váchová, Uršula Kluková, Jitka Asterová, Kateřina Macháčková, Lucie Hadašová, Agáta Hanychová, Lilian Sarah Fischerová, Eliška Bučková, Eva Čížkovská nebo Anife Ismet Hassan. Mezi porotkyněmi uvidíme také europoslankyni Janu Bobošíkovou či Džamilu Stehlíkovou a předsedkyní poroty bude Petra Paroubková.

Den dobrých skutků společně se soutěží Muž roku 2008A výčet známých tváří rozhodně ještě není u konce, protože během pátečního finálového večera vystoupí Sisa Sklovska, Dasha, Věra Špinarová, Den dobrých skutků společně se soutěží Muž roku 2008Marcela Březinová, skupina Nightwork, Hana Křížková, Magda Malá, Ali Amiri nebo Klára Zaňková. Ze Slovenska dorazí Adéla Banášová, Danica Jurčová či Miss Universe 2008 Sandra Manáková .

Na sobotní večer je od 19,30 hodin připraven koncert oblíbených hitů zlaté slavice Nadi Urbánkové a skupiny Bokomara.

Editor: Janinka
Vytvořeno: 10.07.2008 11:13
Poslední změna: 12.07.2008 09:05

RSS

Hodnocení: 4.23 (13x)
5-skvělé
4-dobré
3-průměr
2-nic moc
1-nepovedenéCopyright © mars69 2000-2024, webmaster@people.cz